1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu Videoya 1 Hafta Ban Uygun mu?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve cinematicgenera tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ets'nin ışık sisteminin kıytırıklığından kaynaklanan bir ban. Oyunda aynı anda iki tarafa da yeşil ışık yandığına bizzat şahit oldum. Tabi doğru olan bu ama gerçek hayatta sola dönüş olduğunda ayrıca ok ışığı oluyor. Oyunda da bu ışık mevcut olmadığı için sıkıntılar çıkıyor.

Şimdi senin kanıtın yoksa açılması biraz zor. Ama sana bir fikir vereyim, 0 kamerası ile iki tarafta da aynı anda yeşil ışık yandığını kanıtlayan bir video çekersen ve bunu uygun bir dille açıklarsan banın açılabilir.

38 KAYSERİLİ 38 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  2. cinematicgenera

cinematicgenera
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    7
    3
    0
    O kameraya nerden ulaşabilirim

3. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
  4. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyunda maalesef trafik ışıkları karşılıklı yeşil yansa da sola dönenin karşıdan gelene yol vermesi gerekiyor. TMP forumlarında yolların kuralları var araştırıp inceleyebilirsin. Düz giden kişi öncelikli. Sen sola dönecek isen düz gidene yol hakkı tanımalısın. 7 gün biraz fazla geldi bana ama admin inisiyatifi işte. Az önce kirkenesteydim, trolün biri 30-40 dakika boyunca tüm yolu kilitledi milleti esir aldı ama admin 10 gün verdi. Adaletsizlik yani ama birşey yapamıyorsun, her adminin yorumu farklı. Trafik ışıkları daha da detaylandırılmalı sinyalizasyon daha kolay anlaşılır şekilde yerleştirilmeli oyuna.

yolcudurabbas ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ets'nin veya scs'nin sisteminin kıytırıklığıyla ilgisi yok yalnız bunun. dünyanın çoğu gelişmiş ülkesinde karşılıklı aynı anda yeşil yanıyor ışıklar, düz gidenin önceliği var sola dönecekler bekliyor. dediğin gibi sola dönüşün ayrı ışıkla yönlendirildiği yerler de var ama hangi ülkede hangi sistem uygulanıyorsa o var oyunda da. bizimki gibi ülkelerde bu sistemi uygulamak zor olduğu için ve bizde de örneği olmadığı için oyundaki yanlış anlamına gelmiyor bu :)

hoca33 2 bunu beğendi.
  6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Gerçek hayatta da kural bilmezler bildiklerini sanıp değişik serzenişlerde bulunuyorlar, kendileri çok kurallara uyuyorlar gibi şu dönüşe ban veriyorlar, ilginç..

7. gazomaniac

gazomaniac
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öncelikle ban çok ağır olmuş ,buna ban verilmez. Diğer bir husus ise "ben ne yapardım" ile ilgili böyle durumlarda ben genelde karşıdan gelenlerin geçmesini bekliyorum(doğrusu bu zaten ama "kim uyguluyor ki" diyebilirsiniz) gerçi bu seferde arkanda ki kural tanımazlar sağdan geçmeye ve hatta sağdan bir şekilde yol bulup sizin dönmek için beklediğiniz soldaki yola dönüyor , neler gördü bu gözler. Neyse itiraz edin belki kaldırırlar. Geçmiş olsun. Son olarak kurallara uymaya devam vazgeçmeyin.

Son düzenleme: 2 Kasım 2020
  8. albaywolf

albaywolf
    Plaka

37
    126
    80
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben banlık bir durum göremedim. Gerizekalı bir adminin saçma sapan egosu başka bir şey değil...

9. KaanMarngozoglu

KaanMarngozoglu
    Plaka

136
    101
    155
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ban evet haklı ama bana göre 1 hafta fazla gibi geldi. Hatta bence öyle banlık bir durum da yok ama neyse... İyi günler.

10. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban itirazı gönderin . Kabul olmassa üst yönetime bildirin. Sinyalin açık adam gibi dönmüşsün kesinlikle kusur yok sende.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.