1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Bu Telefon Hakkındaki Düşünceleriniz nedir?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve EmreG tarafından 4 Nisan 2020 başlatılmıştır.

1. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    https://www.n11.com/urun/hiking-a20...&utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_term=21
    Şİmdiki telefonum beni idare etsin bozulunca honor 10 lite yada samsung m30s alırım diye düşünüyordum. Reklamda bu telefonu gördüm ve 900 tlden düşük fiyata 64gb telefon baya hoş geldi tabi bataryası kamerası o kadar iyi değil ama fiyatı yinede hoş geldi . Sizin düşünceleriniz nedir f/p olarak iyi bi telefonmudur
    Yada üstüne biraz daha koyup https://www.n11.com/urun/hiking-a21...VR7TtCh3hAQs8EAYYASABEgJ6zPD_BwE&gclsrc=aw.ds bunu mu almalıyım.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. by_angeralee06

by_angeralee06
    Plaka

259
    61
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    uzun vadede götürmeyeceğini söyleyebilirim aynı zamanda kısa vadede mikrafon ve hoparlor patlamaya ve konuşma esnasında cızırtılar gelmeye telefonun senden çok garantide kalacağını temin edebilirim Şirket telefonlarımızdan biliyorum hiking kullandık olmadı c5 mobil nova kullandık birbirlerine yakın cihazlar ama yine olmadı daha sonra bütceyi artırıp 6s çevirdik . bu cihazlara harcadiğımız parada çöp oldu malesef

3. aksarayli68

aksarayli68
    Plaka

59
    29
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
  4. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Paranı yakıp ısınmak için kullansan daha çok kâra geçersin. En azından sar değerinin vereceği radyasyonu almayıp, ileride baba olamama ihtimalinden kurtarırsın.

Üstüne biraz daha koyup P20 lite / P30 lite / Mate 20 lite vs. alabilirsin pişman olmamak için.

UlasCaNN, EmreG ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu tür telefonlar ya bir süre sonra arıza çıkarır, ya da kronik sorunludur. Örneğin; General Mobile Discovery 1, Huawei Ideos X5 gibi telefonlarda çeşitli kronik sorunlar vardı. Ucuz etin yahnisi oluyorlar yani. Gerçi Huawei o modelden sonra çok geliştirmiş telefonları, ancak Çin'de üretilen telefonlardan (artık kendini kanıtlamış olan markalar hariç) uzak durmakta fayda var.

Son düzenleme: 5 Nisan 2020
    EmreG bunu beğendi.
  6. OzgurBaBaN

OzgurBaBaN
    Plaka

24
    6
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Vereceğin paraya yazık olur

7. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    Abi o tarz kroik sorunları garanti karşılar mı?

8. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kronik sorunları garanti karşılar ama yeni cihaz bile verse yine sorun çıkar.

9. Kiesza

Kiesza
    Plaka

23
    327
    490
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Edindiğim tecrübelere göre konuşuyorum her şey donanım değildir bu donanımı çalıştıracak yazılım da gerek o yüzden bilindik markalardan vazgeçme derim. Ben bu telefonu asla tercih etmem.

UlasCaNN bunu beğendi.