1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Bu sınav beni hayattan soğuttu.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kalpar tarafından 17 Kasım 2018 başlatılmıştır.

1. peki bilgiseyarı ne zaman oynıyacağız dalga amaçlı değil sabah akşam filan olarak soruyorum

2. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu konuda tavsiyem eğitim öğretim döneminde oyun oynamamanızdır. Tatil döneminde zaten dilediğiniz kadar oynuyorsunuz. Bu çalışırken aklınıza oyunun gelmesini engelleyerek odaklanmanızı kuvvetlendirecektir. Ancak bunu düzene oturtmak ciddi anlamda çok zordur. Ondan ben olsam bilgisayarı hafta içi araştırma ödev vb. amaçlar için kullanıp oyunu sadece haftasonu oynardım. İlla her gün kullanacaksanız da okuldan veya dershaneden gelip yemek yedikten sonra dinlenme vaktinde 1 saat oynardım. Sınavda istediğiniz yere yerleştikten sonra zaten istediğiniz kadar oynama fırsatına kavuşacaksınız.

Ege1903, Kalpar, Uzman Oyuncu ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    sayısal zekası olup sözelden az puan yaptı diye yerleşememe saçmalığı devam ediyor mu?

4. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Hiç birşey için geç değildir, herşey için bir saat planla.

Kalpar bunu beğendi.
  5. Kerem Işık

Kerem Işık
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim çok takma kafana sen sadece elinden gelenin en iyisini yap yeter kafana takacağın zaman 4 sene sonraki üniversite sınavıdır. Çalışan her yerde yapar iyi bir lisede olman ortam açısından önemli o yüzden elinden gelenin en iyisini yap yeterli dediğim gibi bu tür triplere 4 sene sonra girersin

Kalpar bunu beğendi.
  6. Captain AlpEren

Captain AlpEren

74
    23
    85
    TruckersMP Profili
    Biraz geç oldu ama eba dan konuları tekrar dinleye bilirsin.

ahmet91 bunu beğendi.
  7. BolbieZ

BolbieZ
    Plaka

597
    747
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  8. Death Warrior

Death Warrior
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    81
    20
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben 9.sınıftayım bu sene LGS yi bende oldum fazla kasma ama çalış çalışmassan 9.sınıf seni zorlayabilir. örneğin ben 8 de fazla çalışmadığım için şu an zorlanıyorum./-Bu söylediklerim seni korkutmasın yanlış anlama.