1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu rapor reddedildi :)

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve mamiefe04 tarafından 21 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mamiefe04

mamiefe04
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
  2. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Adminin Verdiği Cevabı Atsaydın Bari Ona Göre Değerlendirelim.

3. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
  4. UBerk

UBerk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.097
    785
    200
    Zaten Trial game Moderator atılır yakında. Bi konuş itiraz et vb. Eğer hatalı biriyse ve sorun hiçbir sekilde cözulmesse feedback yolla.

5. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Videoya göre muhtemelen kullanıcı diğer oyuncuları görmüyor. Ben olsam ben de aynı kararı verirdim. Türkiye'de nasıl dsmart gibi isp ler buna neden oluyorsa eğer o yabancı ise yurtdışında da bu tür sorunlar yaşayan kullanıcılar mevcut.

Özgür59 bunu beğendi.
  6. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Bu admin normalde 4. bani olduğu için 1 Ay banlamak Zorunda olduğu oyuncuyu 3 gün banlamiş.. Steamden söylemek için ekledim ama nedense bu adminleri bişiy sormak için eklediğin zaman nazlı nazlı ya kabul ediyolar veya etmiyolar..

Normalde şuan banli olmasi gereken Trollun 3 günlük bani bitti ve oyunda %100 eminim yine ona buna çarparak onu bunu devire devire dolaşiyodur.

Son düzenleme: 21 Ağustos 2018
  7. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    *adam hakli beyler :D Administrator :D boyle dewam etsinler hahahaha :D dicek biseyim yok allah bunlari islah etsin :D kor bunlar :D*

8. MbrsscTR

MbrsscTR
    Plaka

383
    176
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adminden admine değişir, bu oyuncu internet sağlayıcısından dolayı diğer oyuncuları göremiyor büyük ihtimalle. Ben olsam sadece benzinliğe ters girdiği için atardım. Eğer böyle perma ban yiyip sonradan itiraz eden çok oyuncu var ise banlamak istememiştir, troll olmadığı belli zaten, eğer troll olsaydı benzinliği birbirine katardı.

9. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    yukarıda başka bir oyun içi admin gerekli açıklamayı yapmış.Körlükle alakası yok ihtimalleri düşünmek gerek.

DesertEagle26 bunu beğendi.
  10. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence troll olmadığı konusunda bu kadar emin olma :) Durduğumuz halde beni bu şekilde ittirip gidebilmesi konusunda şüphem vardı aslında ama yeterli değildi. Kullanıcı NCZ kullandığı için sınırsız banlanmış.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.