1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu rapor neden reddedilir ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Amirim4530 tarafından 18 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mansursir

mansursir
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    46
    12
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
  2. mansursir

mansursir
    Plaka

28
    46
    12
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Demek ki böyle işlerde hangi admin denk gelirse.. dua edelim de @DesertEagle26 baksın :D

4. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Dediğim gibi 3-5 kişinin sadece sonuç odaklı işlerinden dolayı tmp takımı bitmiş denebiliyor. Konuyu açan arkadaşımız bu küçük hatanın banlanmadığından şikayetçiyken konuya yorum yapan diğer arkadaşlar da ufacık suçlardan ban yediğinden şikayetçi. Buradaki kilit nokta siz ban yediğiniz için onların da ban yemesi değil hiç kimsenin ban yememesidir.

Eğer bu tür küçük olayları banlasak her şeye ban atılıyor oluyor yine tmp bitti eğer ban atmayıp kick atarsak yine tmp yönetimi çöp diye şikayet ediliyor. Aynı olay için geçerli.

Söylemeye çalıştığım şey bir sepetteki 3-5 elma çürük diye tüm sepeti kaldırıp atmamanız gerekir. Herkes bir şeyler konuşur doğru veya yanlış, elinizdeki kanıtları bluesbassın dediği gibi ona ulaştırabilirsiniz.

MertOguz, RaichuTR ve Scoop bunu beğendi.
  5. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    O zaman tüm kurallar netleştirilecek. Bazı adminler kick, bazılar ban atmayacak.

mansursir bunu beğendi.
  6. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eğer oyun içerisinde bana bu şekilde denk gelseydin bende siteye rapor atardım. Kusura bakma ama konumuz, çimlerden kimseye çarpmadan ilerlemenin cezai karşılığı.. Senin bu attıkların ise tamamen başlı başına sollamaya çıkmış araç ve kendi şeridinde giden birisinin ortasından tehlikeli sürüş yapmaktır. Diğer videoda ise tek araç geçebilen yerde önündekinin sağından ve çarparak geçmeye çalışıyorsun, üstüne de pişkin pişkin kornaya basıyorsun. Dediğim gibi bunlardan herhangi biri ile oyunda karşılaşmış olsaydım rapor atardım. Bu videolar ile savunma kendini çünkü her 2 videoda da hatalısın.

Asıl konumuza gelecek olursak çimlerden gitmek belli başlı durumlar haricinde yasak olmalı. Kullanıcılar bence sadece aşağıdaki durumlarda girebilsin;
    • Acil durumlarda durmak,
    • Önündeki trol amaçlı 30-40 km ile giden aracı soldan trafik aktığı için bir türlü geçemeyen,
    • Kazadan kaçış için.
    Diğer türlü orada trafik olduğu halde bekleyenleri "salak" yerine koyup tabiri caizse yardırarak gidenler için cezai işlem ban olmalı diye düşünüyorum.

Eagle Vision ve Tayboa bunu beğendi.
  7. BeratALTIN

BeratALTIN
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kimse kusura bakmasın hep söylüyorum ve söyleyecem kadronun yarısından fazlası değişmeli.... Daha bu yazdıklarım dışında konuşmak istemiyorum @DesertEagle26 Seni bilen biliyor konvoyda yapılanlara ban atılırdı ama atmadın herkes senin gibi olamıyor ama ben bunlara ban atılmasında demiyorum sadece bazı adminler kendilerine gelsinler. Bunlara oyuncularda dahil

DesertEagle26 bunu beğendi.
  8. aNxious

aNxious
    Plaka

26
    102
    56
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    tamam bundan sonra bizde bunu yapalım artık red ediliyor nasıl olsa :D:D

9. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    İlk video tamam ama burada ne var Allah aşkına adam ne yapmış ki hemen pinfo alıyorsun? Ona bakarsan tehlikeli sürüş diyorsan sende takip mesafesini ihlal etmişsin ve sürekli kafanı diğer şeride çıkarıyorsun. Bence temiz sollama yapmış öndeki de güzel yol vermiş... Reddedilmesi doğru ama diğer dediğine katılıyorum hatalı olan herkes ban yesin, ayrım yada tolerans gösterilmesin.

10. mansursir

mansursir
    Plaka

28
    46
    12
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    raporlama nedeni hatalı sürüş değil speed hack. yorum yapmadan önce düşün lütfen

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.