1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu rapor neden reddedilir ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Amirim4530 tarafından 18 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Amirim4530

Amirim4530
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    https://youtu.be/cqbgQAZMsTY
    admin syntackz'ın cevabı
    "Bu,kamyonun diğer oyunculara zarar vermemesi nedeniyle yasaklanabilir bir suç değildir.Bunun için kick uygulanabilirdi."
    resmen uygunsuz sollama,kuralı ben mi yanlış biliyorum illa çarpması mı gereklidir ?
    Kişiyi raporlama sebebim;
    Oyun içinde uyardım bana yasak olduğunu bilmiyordum dedi,bende tamam dikkatli ol yazdım cevap olarak
    off tamam uzatma kes dedi.Bende bu saygısızlığı yüzünden raporladım.Kimse gelipte adam banlatmak için oynuyorsunuz demesin.

2. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    O Sesini Kes Dediği Yerin Ekran Fotosunu Paylaşabilirmisin ?

3. Kalpar

Kalpar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    İncorrect overtaking.

4. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    raporu atalı 6 gün oldu o arada ben pc yi formatladım haliyle videolarıda sildim.Böyle olacağını bilseydim yedek alırdım.Sadece bu video mevcut.

5. alti9otuz5

alti9otuz5
    Plaka

30
    169
    193
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şaka gibi :D ama zamanla alışıyorsun adminlere :P

6. PoyraZTR

PoyraZTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    281
    98
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aga adamın sana zararı olmamış senin önündeki tırada bir zararı olmamış onun için reddetmiş olabilir, oyunda ise kick falan yemiştir veya uyarı falan.

7. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Ben de kick atıyorum bu tür sollamalara. Kural ihlalinin olması illa banlanacağı anlamına gelmiyor, maalesef böyle bir algı var. Eğer her kural için ban atarsak "kick"i ne için kullanacağız?

bluesbass ve Extreme bunu beğendi.
  8. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    oyun içinde kick cezası alması uygun olurdu fakat ceza almadı admin yoktu.Oyuna ve sollamaya devam etti bende site üzerinden bunu rapor olarak attım.Bence ban cezası alması gerekirdi.
    O zaman ben de bu şekilde kimseye çarpmadan SAĞDAN rahatlıkla sollama yapabilirim adminde görürse kick atar bunu mu kastediyorsunuz ?

9. Tayboa

Tayboa
    Plaka

29
    157
    162
    180
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Aynısını Calais-Duisburg arasında yapanlar banlanırken bunların boş geçilmesi çifte standart olarak anlaşılıyor maalesef.

10. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    zararı olmadı evet kendisi oyunda uyarıda almadı,kick de yemedi.Yukarıda da yazdığım gibi kendisini uyardım saygısız şekilde cevap verdiği için raporu gönderdim.Oyun içinde kick yemesi tabi daha uygun olurdu fakat ceza almadı oynamaya devam etti bende raporumu gönderdim kabul edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.