1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu ne anlama geliyor?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve kaDir44 tarafından 24 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. kaDir44

kaDir44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    160
    25
    55
    Volvo
    arkadaşlar bugün öğle saatlerinde boş vaktimde multiplayera girip 1 görev yapıp çıkayım istedim, herneyse yolda normal bi şekilde ilerliyorum , arkamdan 15 kişilik bir yabancı konvoy geliyordu bende yol vermek için kenara çektim 12-13 kişi geçti sonra sinyal verip yola tekrar devam ettim arkada kalan konvoydaki 2 kişi bir tanesi arkadan çarptı ve ben takla attım ama çarpan kişi de hiçbirşey yok yola normal bir şekilde devam ediyor bende 45 hasar meydana geldi herneyse sinirlendim yükü bıraktım peşine koşmaya neyse buna yandan çarpmaya çalışıyorum adamda hiçbirşey yok robot gibi devam ediyor 15 dakika böyle yolda mücadele ettim adamda hiçbirşey yok bi videoda görmüştüm aynısını birkişi yapıyordu bu nedir? bunlar kesinlikle bi hile yapıyorlar ve adminler hiç umursamıyor...

2. EmreTR

EmreTR
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Keşke nick lerini alsaydın.

3. Xohoos

Xohoos
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

32
    12
    2
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Keşke bi video falan alsaydın adamları ? bizde görürdük

4. ibrahim3634

ibrahim3634
    Plaka

26
    6
    1
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    Oyundaki bi gecikmeden dolayi sen orda gorunmuosun adamda basip gidio olan sana oluo adam senin orda oldugunu bile farketmemistir.

5. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    alakası yok bende öyle düşündüm lakin ilerki kavşakta 2 kişi resmen beni bekliyordu hatta ne oluyor anlamında soru işareti bile yaptım sonra tekrar bastım bunu devirmek için yok arkadaş birşey olmuyor adam bana dozer gibi giriyor hiç birşey olmuyor bende öyle bi sinirlendim ki dedim banlanırsam banlanayım umrumda değil bu ekiplojistiğin bir videosunda vardı emreye aynısı olmuştu hangi videosunda bilmiyorum bulursam göstericem size bunlar kesinlikle hile raporluyorum yine admin gelip bakmıyor.

6. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    okadar pişmanım ki o sinirle hiçbirşey düşünemedim sadece bu 2 dengesize odaklandım, insan gibi yol vermenin ağır bedelini yaşadım oyunda

7. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Senin dorsen onlarda gözükmediyse böyle bir durum ortaya çıkmış olabilir.

Bu hata arada oluyor örnek videolar:

8. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ekip Lojistik Kaza Geliyorum Dedi: 4; 50 den sonra izleyin
    izleyince olan biteni anlicaksin. Meger bana carpan kisi beni gormuyormus.oyunda bazi kisiler bazi kisilere gorunmuyor ve carpinca yapistiriyor dumduz gidiyor.seni beklemelerinin sebebi de o iki kisiden biri seni goruyodu ve arkadasina adama ne yaptin oyle dedi.ve tekrar denemek icin seni beklemislerdir.

Son düzenleme: 24 Mart 2015
    kaDir44 bunu beğendi.
  9. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Dediklerine göre bir sonraki güncellemede çözülecek bu sorun..

10. x-tram89

x-tram89
    Plaka

107
    49
    130
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sana arkadan çarpıp senin takla atman oyuncudan değilde oyundaki sıkıntılardan gibi o adama bişey olmaması senin aracın hasarının çıkmasıda aynı şekilde bence çünkü sadece senin başına gelmiyor:( Tekrar bu durumu yaşamassın umarım.Keyifli yollar..

kaDir44 bunu beğendi.