1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu konuşmaya 1 hafta ban ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve AlperenYALCIN tarafından 24 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AlperenYALCIN

AlperenYALCIN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    54
    35
    70
    TruckersMP Profili
    Troll mü ? hocam ne yaşıyorsun sen birinin oyun zevkinemi zarar verdim ? önünemi kırdım ? kazamı yaptırdım ? sadece ban süresinin sebebini sordum insiyatifle olacak bişeyse ve admin bey 1 hafta attıysa yine teşekkür ederim fazla ciddiye alma olayları oyun bu.

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Karşınızdaki size sövüyorsa niyeti açıktır. Sizi tahrik edip sinirlendirmek ve yaptığı seviyesizliğe ortak etmek. Sizde bu oltaya takılıyorsanız kusura bakmayın o adamla aynı karakteri taşıyorsunuzdur. Argo kullanmadan ince ayar vermeyi bilmiyorsanız sanal ortamda polemikten uzak durun derim.
    Edit: Bu söylediklerim sadece konu sahibine değildir genele söylediğim birşeydir.

3. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Ucunun nereye varacağını tahmin etmeden konuşmamak gerekiyor. Sinirlendiğin zaman odanda istediğin kadar sövebilirsin (tabii ev halkından çekinmiyorsan ve terbiyen müsade ediyorsa), fakat ben ailemle beraber bu oyunu oynarken senin veya diğer kişinin bu tür içeriklerini görmek zorunda değilim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.