1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu konuşmaya 1 hafta ban ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve AlperenYALCIN tarafından 24 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AlperenYALCIN

AlperenYALCIN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    54
    35
    70
    TruckersMP Profili
    /// Edit

Kişi başlatmış , tahrik etmiş olsa bile ban süresi bu şekilmiş sanırım iyi oyunlar.

@DesertEagle26 : hocam banlayan admin sizsiniz görüşlerinizi almak istiyorum.

Son düzenleme: 24 Haziran 2020
  2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    O hakaretlere az bile. Ellerine sağlık. Ayrıca kişinin annesine hakaret, sen buna devam ediyorsun. Bence 1 ay ban gelmediğine dua et. @DesertEagle26

3. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Baya argo konuşmamışsın heee
    Haklı ban ?

4. OmerF

OmerF
    Plaka

174
    488
    220
    Volvo
    Argo kullanmamış halin bu mudur kardeş?

5. albaywolf

albaywolf
    Plaka

37
    126
    80
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir oyun için şu çirkinlikleri yapıyorsunuz ya hiç yakışmıyor.

6. AlperenYALCIN

AlperenYALCIN

27
    54
    35
    70
    TruckersMP Profili
    kişiye yol verdim arkam çok kalabalıktı bayagı bekledi geçmedi ben yürüyünce gelme diyor sonra ailevi degerlerime küfür etmeye başlıyor bende argo kullanmadan iade ediyorum.

tekrar söylüyorum Alperen [25] benim.

7. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birader sizi foruma sayıyla mı veriyorlar ? Görmüyor musun ? 20.satırdan okumaya başla bakim nasıl argo değilmiş. Anlamıyorum sizi buraya sayıyla mı yolluyolar troll müsünüz nesiniz ya bal gibide argo, hakaret etmişsiniz. anneyi katarak konuşmuşsun ya. Kişi ne yaparsa yapsın yoluna bakıp devam ediceksin. Alıcaksın ss'i videoyu, raporlayacaksın. Gerisini adminler halleder.

xuey-s, 38 KAYSERİLİ 38 ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  8. AlperenYALCIN

AlperenYALCIN

27
    54
    35
    70
    TruckersMP Profili
    Sırayla vermiyorlar dostum şuan hiddetlenen sensin örnek veriyorum şuan sende aynı argo içerikli sözcükleri kullansan yine cevabını veririm ben ban neden atıldı demiyorum haksızım ama tahrik ediyor kişi beni sadece neden 1 hafta diyorum. Çok sinirlendiriyorsam yorum yazmak zorunda degilsin.

9. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birader diyorum ki videoda SİZ'de ağır hakaret etmişsiniz. Adminde buna dayanarak sana 1 hafta vermiş. Olay bu. 20.satırdan beri okumaya başla. 1 haftayı az bile vermiş diyorum bende bu hakaretlere. 1 ay verebilirdi. Yok estağfurullah ne sinirlenmesi sizin gibi troll oyunculara alışığız merak etme :)

xuey-s ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  10. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam sizin ki ailevi kısmında değerlendirilmiş olması lazım. Zaten öyle değerlendirilmeli tamam adam suçlu olabilir ama bu hiçbir şekilde senin böyle konuşmanı gerektirmez. Maalesef çoğu kişilerde ’'Oo adam bana kötülük yaptı benimde ona aynısından yapmam lazım ya da söveyim de içim soğusun'' algısı var. Yapmayın ya çocukca bunlar.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.