1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu kişi ban yer mi?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Elijah tarafından 24 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Elijah

Elijah
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    https://youtu.be/iYOqb7NGwVU Arkadaşlar videodan gördüğünüz gibi adam beni geçirmemek için sürekli olarak trolledi ve en son kasıtlı olarak vurarak beni oyun dışına attı. Burada adminin bana senin frenlemen gerekiyordu gibisinden bir cevap alır mıyım reportlasam yoksa adam banlanır mı?

BMW ci bunu beğendi.
  2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Bence Admine göre değişir, ancak yüksek ihtimalle yer diyorum.

Elijah bunu beğendi.
  3. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.349
    300
    Volvo
    Videoyu kesip sadece sollamaya çıktığınızda oyuncunun sizi sıkıştırdığı bölümü atarsanız yüksek ihtimalle ramming'den ban yer ancak sizin sağ taraftan geçmeye çalışıp kaza yaptığınız bölümü atarsanız yüksek olasılıkla siz de ban yersiniz.

yolcudurabbas ve BMW ci bunu beğendi.
  4. Elijah

Elijah

25
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    Yalnız ben sağ taraftan geçmeye çalışmıyorum. Şahıs sol şeritte geçmeme izin vermeyince kendi şeridime geri dönüyorum. Şahıs bu sefer kendi şeridimde beni taciz ediyor. Şu bakımdan bakarsak şahıs sollamaya çıkmışken beni şeridimden atıyor.

5. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.349
    300
    Volvo
    Sizden önde olduğu için sizin fren yapmanız gerekmekte ama tabi yukarı da @xuey-s 'in de dediği gibi adminden admine ve bakış açısına bağlı değişkenlik gösterebilir.Ben olsam riske atmazdım, çünkü bu şekilde sürüşlere devam ederse farklı bir kullanıcının raporu sonucunda ban yemesi muhtemel..

Razor3214 bunu beğendi.
  6. Hazeyn44

Hazeyn44
    Plaka

70
    244
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Fren yapmadığınızdan dolayı sizinde ban yeme durumunuz olabilir.

7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ettiğini bulmuşsun deyip reddeden de çıkabilir (ben reddederdim mesela, tabii daha önceki cezalar göre değişir) :)

Şaka bir yana, sıkıntılı bir durum. Fren yok, adam da önünüze kırıyor. Reddedilebilir (yukarıda yazdığım sebepten), o adam banlanır, her iki taraf da banlanır. Eşit ihtimal var. Bu yüzden, sadece o adamın banlanma ihtimali %33.

8. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Raporu ben incelemiş olursam sadece dorsesiz olanı banlardım fakat yukarıda da söylenildiği gibi adminden admine değişebiliyor.

yolcudurabbas ve Ozan Ceylan bunu beğendi.
  9. Eagle Vision

Eagle Vision

28
    333
    234
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yalnız adam güzel trollemiş hahah

iruneachteam bunu beğendi.
  10. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yarışı yapın yapın, kaza yapınca hemen "Bu ban yer mi?, Bunu atsam admin ne der?" konuları açın.. Git need for speed oyna! Simulatör oyununu ne hale getirdiniz..

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.