1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü bu hangi skin?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve kaDir44 tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. kaDir44

kaDir44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    160
    25
    55
    Volvo
    hayırlı pazarlar arkadaşlar cümleten geçenlerde similasyonturkde bu skini görmüştüm yalnız similasyonturkdeki metalik griydi üst ama bu yabancı arkadaş siyah sarı yapmış (Renault)

bende aynı skini yapmak istiyorum ama bir türlü aynı skini bulamadım özellikle şu bölgesi çok hoşuma gidiyor

volvo için bu skini bana yapabilirmisiniz ? veya save atabilirmisiniz (skin için)

2. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    High cargo pack dlc'si alırsan geliyor, alt renkler değiştirilebiliyor, yalnız sen mp'de skini görebiliyorsan sende dlc var demektir.

kaDir44 bunu beğendi.
  3. kaDir44

kaDir44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    160
    25
    55
    Volvo
    bu görüntü yabancı birisinin videosundandı, ara ara delirdim artık sağol yardımın için tamam dlc yi aldım şimdi teşekkürler :)