1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu gerçekten ban sebebi mi?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Elijah tarafından 3 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Amirim4530

Amirim4530
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    galiba sonradan kick yiyen kişi o,ama sen bu ban için bir çözüm bulamazsın geçmiş olsun.Ne olursa olsun beklemen gerekirdi.

2. Elijah

Elijah
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    İyi de ben bu hareketi 3 senedir yapıyorum 3 senedir de milyonlarca bu tür hareket yapan gördüm hep kick yedik kick yediler hiç ban görmedim ben bu olaydan dolayı kurallar da değişmemiş ben neden ban yiyorum?

3. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    admin farkı...Birazda yoğunluk var admin bakmıştır sinirlenmiştir atmıştır banı.Ben bu dönüşte bu şekilde manevra yaparak çok ban yiyen oyuncu gördüm.Çok doğal.

EmreG ve Elijah bunu beğendi.
  4. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Tamam da zaten orada sollama yapmak genellikle çok kişi olduğundan ban sebebi oluyor. 2 Saniye daha beklesen böyle bir hamle yapmana gerek olmayacaktı, belki admin ilk seni gördü. Genellikle yapıp ban yememe nedenin ise admin farkı.

mexiumut bunu beğendi.
  5. çok boş yapmaktan forumdan bile banalanabilirsin

6. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Sen akıllısın. O yolda bekleyenler gerizekalı herhalde. Haklı ban.

BurakAKSAKAL, Amirim4530 ve EmreG bunu beğendi.
  7. bide böyle knedini savunuyosun ya yazık sana zavallı

8. Elijah

Elijah
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    Koç sen zavallı görmek istiyorsan yüzüme karşı söylemeni beklerim o zaman o profiline koyduğun 2009 model m3 le konuşmak olmuyor burdan.

''Bugün Sellektör Çakıp Geçtiğin Bu Kalbi İlerde Dörtlü Çakıp Bekleyeceksin'' nerenin kekosusun sen :D çok mu şey yaşadın da böyle sözler falan yavru.

9. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet, Yönetici doğru bir karar vermiş.

1-)Şeritin bulunduğu yerde sollama yapılması zaten yasak çünkü bulunduğun şerit üzerinde dümdüz çizgi yer alıyor. Bu çizginin anlamı: Önünde seyreden aracı düz çizgi bitene kadar geçmenin yasak olduğunu belirtiyor. (bunu biliyor olmalısın?)

2-)Üsttekini geçtik diyelim, Oyun kurallarında da belirtildiği üzere Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde (Calais-Duisburg, Rotterdam, Osnabruck vb.) sollama yapılması kesinlikle yasak. "Trafiğin aşırı yoğun olduğu bölgelerde ve/veya FPS değerinin düşük olduğu anlarda diğer oyuncuyu/oyuncuları sollamak ya da sollamaya kalkışmak, manevranın sizin ya da diğer oyuncuların kaza yapmasıyla sonuçlanması ve benzeri durumların yaşanması bu kuralın ihlaline girmektedir. Trafiğin kilitlendiği alanlarda şerit değiştirmeye/diğer oyuncular arasından sıyrılmaya çalışmanız da bu ihlale dahildir."

3)Hadi onuda geçelim, Ters şerit ihlalinde bulunuyorsun.

Bunu kendinde belirtmişsin.

İtirazda bulunmadıysan bulun.
    https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-ban-itiraz-sistemi-nasil-kullanilir.25411/

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.