1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Bu gamepad ile yarış oyunları oynanır mı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve xuey-s tarafından 11 Ocak 2019 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bende Logitech 2 tane F710 ve bir tane F310 joistikler var. İlk olan kablolu kullanım açısından gayet iyi fakat titreşim modu yok. Diğer kablosuz olanlardan da iki adet var. Onlarda titreşim var. Ben aldığımda çok uyguna almıştım. Her 3 joistiği de Senin alacağına gelince onu hiç denemedim. Fiyat bakımından gayet güzel.

Asıl konuya gelecek olursak; Tuş takımlarını iyi ayarlarsan çok rahat ETS 2, araba yarışları oynarsın. Logitechlerin en büyük özelliği otomatik atanan tuş kombinasyonu var. Yani kendine özel bir programı var onu kuruyorsun. Kurduktan sonra oyunları tanıtırsan profilden hangi oyunu seçersen o oyunun tuş takımı otomatik geliyor ama ben tavisiye etmem. Kendine göre tuş kombinasyonu yapman daha iyi bence.

Buradaki linktenden ETS 2 için Joistik ayarlarını görebilirsin.

1. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_logıtech-f310-940-000138-gamepad-oyun-kolu-1101069.html
    2. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_logıtech-f710-gamepad-kablosuz-oyun-kolu-1101068.html
    Yararlı olması dileğimle.

2. celal_1433

celal_1433
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet benim joystick xbox one tuzluymuş babam Almanya'dan almıştı Türkiye de ki fiyatlarını bilmiyordum.