1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu bana itiraz edebilir miyim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Elijah tarafından 12 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Elijah

Elijah
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    https://plays.tv/video/5bca2df50aaae07203/report-video-ramming

https://plays.tv/video/5bca2f8c590ce052b3/report-reckless-x-2

Arkadaşlar 1.video da makas atarken attığım kişiye çarpmıyorum arkadaş kendi sola kırıyor videosu var zaten kendi çektiğim video da çarpmadığım net görünüyor. Ayrıca reportlayan kişi olayla hiç alakası olmayan biri benzinlikte duruyor öyle

2.video zaten açık belli oluyor ben sollamaya çıkıyorum ben sollamaya çıkmışken arkamdan başkası beni sollamaya giriyor ama ban yiyen ben oluyorum. Fark ettiyseniz ben her zaman şeritte gidiyorum çok fazla açılmıyorum şeritten.

2.Video da yine aynı adam beni reportluyor zaten olayla yine hiç bir alakası yok zevk için milleti video alıp reportluyor buna şikayet edemez miyiz bu kişi admin değil bir şey değil. Ban yediğimi de 1 ay sonra öğreniyorum zaten o ara oyuna girmediğim için profile baktığımda fark ettim daha önce ban yediğimi.

Olayda videoyu çeken kişi hiç bir şekilde etkilenmemiş sadece video açıp insanları zevk için repotlayan birine benziyor geçmiş videolarına bakılırsa en küçük arkadan vurmayı bile reportlamış arkadaş.

2. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Atılan her bana itiraz etme hakkın var. Ancak her itiraz olumlu sonuçlanmaz. Detaylı olarak anlatmayacam ama 2 videoda da hatalısın. Muhtemelen itirazın olumsuz olarak sonuçlanacaktır.

3. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tamam makas atarsın anlarımda yol boş iken 150 ile benzinliğe girmekteki amaç nedir? birde buna haksız ban diyebiliyorsun yani :D

efkarligamer bunu beğendi.
  4. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    zaman gecmıs artık kabul gormez sankı

5. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    ikisi de haklı ban.

Eğinli bunu beğendi.
  6. Elijah

Elijah

26
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    Keşke okusaydın yazdıklarımı kimden bahsediyorsun bilmiyorum da yol boşken benzinliğe girmedim ben önümde ki yavaş gidiyordu bende 150 ile geliyordum benzinliğe girip makas attım makas kimseye de çarpmadım.

Diğerinde de adamı sollarken başka bir adam beni sollamaya çalıştı. Bu konuda ben neden ban yiyorum onu anlamadım zaten ben sollarken adam 3.şeridi açıp beni sollamaya çalışıyor ben ban yiyorum ama.

7. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sen şu sarı renk olan tır mısın? Videoyu çeken adam benzinliğe girmeden sollayan

8. izmirbebesi

izmirbebesi
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    1
    15
    Mercedes
    haksız ban nasıl diyebiliyosun buna?

9. Elijah

Elijah

26
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    0.18 de benzinliğe giren benim çıkarken adamın onune atlıyorum çarpıyorum gibi görünüyor da orda çarpmadım videosu var adam korkudan sola kırdı.

10. Elijah

Elijah

26
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    Neyse beyler süre bittiği için itiraz edilmiyormuş zaten.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.