1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu arkadaşı banlatabiliyor muyuz ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TRMetehanTR tarafından 12 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Demek benzinliğe ters yönden girdi diyorsun benzini veya mazotu bitmiş olamaz mı bu durumda sen ne yapardın herhalde aracı müsait bir yere park edip eline yakıt çantasını alıp istasyona mı giderdin. Yanlış hüküm veriyorsun diğer arkadaşa gelince yol müsait adam ters yola girdiyse demek ki bir sıkıntısı var üstüne sürmenin ne anlamı var anlamadım !! sen hiç mi hata yapmıyorsun ben adminin yerinde olsam in safiyet kullanıp sana ceza yazardım.Bu kadar katı olmayın sonuçta bu bir oyun zaten oyuncular yeterince stres içindeler birde sen tuz biber atma.

Son düzenleme: 12 Ocak 2019
    DesertEagle26 bunu beğendi.
  2. Amirim4530

Amirim4530
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    oyun oynadığını unutma.Tek sen yoksun oyuncu ne yani bu adamı banlatınca mı temizleniyor olacak.Biraz geniş düşün...ya da oyuna odaklan zevk almaya bak.

3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hakkaniyetli olalım:

Videonun ilk zamanlarından itibaren çoğu sefer şerit dışına çıkıyorsun (ortalıyorsun vs). Adam seni görünce benzinliğe dalmaya çalışıyor herhalde, beceremeyince kıpırdamadan duruyor. Fakat sen koca yolda adama çarpıyorsun, az soldan kaçsan sorun olmayacak.

Kafa ezerken iki defa düşünelim. Ben admin olsam raporu reddederim. Hatta adamın üstüne özellikle mi kırıyorsun diye sorgularım.

Şu videodaki gibi bir durum var. Rapor reddedildiği gibi, Admin bana adamın üzerine özellikle mi kırdın diye sordu :)

DesertEagle26 ve Amirim4530 bunu beğendi.
  4. Kalpar

Kalpar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    @TRMetehanTR Senin gibi sıçanlarında temizlenmesi lazım.Kimseye küfür etmeye hakkın yok.Hem oyunda hakaret etmişsin hem de gelip burada hakaret ediyorsun.Üstüne üstlük adamı banlatmak istiyorsun.Bari yazdığın 2 kelime İngilizce'de düzgün olsa.

sametcakr5734 ve DesertEagle26 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.