1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu adminlerin benimle alıp veremediği NEDİR

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve ENESREiSses tarafından 17 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Geçebilecek yerin varken, kasıtlı olarak kaza yaptırmak kural ihlali değil mi sanıyorsunuz? Yapılan bir kural ihlaline sizin de kural ihlali ile karşılık vermeniz; sizi haklı duruma getirmiyor. Şöyle örneklendireyim; "x kullanıcı bana çarpmıştı, ben de küfür ettim." dediğinizde banlanmayacağınızı mı sanıyorsunuz? Ters yöndeki kullanıcıya kasıtlı olarak çarpmışsın. Bu ban sebebidir ve bunun örnekleri daha önce çok kez tartışıldı.

DC yolunda bu ve benzeri ters yönlerindeki raporları kabul edip banlayan adminler de var, kicklik olarak nitelendirip reddeden adminler de var. Kullanıcı banlanmadıysa banlanmadı, yıl sonunda en çok ban attıran kullanıcı ya da en çok rapor gönderen kullanıcıya adminlik verileceği falan mı söylendi size? Ya da ne bileyim, çok rapor gönderip, çok adam banlatınca admin olacağınızı falan mı sanıyorsunuz? Raporunu gönder geç. Senin raporunla banlanmıyorsa, başka bir raporla elbet banlanıyor zaten. Bu şekilde sürüş yapan bir kullanıcıyı sadece siz mi raporladığınızı zannediyorsunuz?

Gelelim soruna; adminlerin seninle bir alıp veremediği yok. Yapılmaması gereken bir hareket yapmış ve banlanmışsın. Kural ne diyor?

Kasıtlı olarak direksiyonu üzerine kırıp çarpmışsın. Daha neyi tartışıyorsun?

Edit: Bu videodan dolayı banlandığın bile belirsiz. Adminlere sallamaya yer arıyorsun resmen... Belki daha öncesinde birisine çarptın ve oyun içerisinde raporlandın. Admin raporuna baktı ve banlandın. Önce ban kanıtın eklensin, ondan sonra konuşalım.

Son düzenleme: 17 Haziran 2018
  2. Jinx

Jinx
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    https://truckersmp.com/user/978835
    https://truckersmp.com/user/1958293

1 DK arayla 2 nizde banlanmışsınız, Skoda uygunsuz sollamak nedeniyle ceza alırken siz de kendisine kasıtlı olarak çarptığınız için " Ramming " çarpmak suçundan ceza almışsınız. Her şey gayet normal. Video da suçlu olan 2 kişide cezalandırılmış.

Seviyorum böyle ceza veren adminleri :cay::cay:

Opssory ve serkant bunu beğendi.
  3. UZMAN JANDARMA

UZMAN JANDARMA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

390
    142
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sana 3 gün ban az bile 10 gün yapıştırmaları lazımdı adam ters yöne girmiş olabilir insanlık yapta sağa çekil adama yol ver niye üstüne gidiyosun? Amacın ney? Gerçekte böyle bir durumla karşılansan adamın üstüne sürüp vuracan mı sonrada polisi arayıp benim şeridime geçti memur bey bende bilerek vurdum şikayetçiyim diyeceksin? Şu ets2'ye yaş sınır ne bilim ehliyet sistemi felan gelmesi lazım çoluk çocuk ets2 geriyor dur hatta yaşınıda tahmin ediyim maxsimum 15

DesertEagle26 ve serkant bunu beğendi.
  4. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Forum iyice sıkmaya başladı.

5. albaywolf

albaywolf
    Plaka

37
    126
    80
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Madem kayıttasın çarpmadan geçip reportlasaydın ben öyle yapıyorum genelde kabul ediliyor.

Dogukan3535 bunu beğendi.
  6. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yaş falan mı :) istersen E ehliyeti olanlar kullansın. C sınıfı olanlar'da skoda kullanılmayla sınırlansın :) Dalga mı geçiyorsun. Senin gibi her parasını veren bu oyunu oynucakdır. Suçu olanda cezasını çekecektir böyle saçma konuşmalara gerek yok :) iyi forumlar

ENESREiSses bunu beğendi.
  7. Aethril

Aethril
    Plaka

33
    246
    314
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    senin gibilere acayip gıcık alıyordum iyi ki ban yemişsin böyle sollama gördüğümde ben kendimi çimlere atardım sollama yapan ban yemesin diye

DesertEagle26, serkant ve Dogukan3535 bunu beğendi.
  8. UZMAN JANDARMA

UZMAN JANDARMA

390
    142
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Saçma değil demek ki seninde yaran var ki gocunuyorsun. Hadi yaş ve ehliyet sistemini geçtim şu oyunun fiyatı yukarı çeksinler 9.75 TL oyun al trol yap küfür et ban yeyincede yeni hesap al devam et olmaz

9. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Böyle yapanlar'ı tebrik ediyorum. Genelde benide solladıklarında bende sağa yanaşıyorum bariyere yakın olarak

BikerDoctor bunu beğendi.
  10. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yaram yok gocunayım çok şükür yaşım 23 ama ehliyet sistemi düşünsene kayıt olurken b sınıfı scoda C sınıf kamyon E sınıfı tır falan ona göre sürücen :) Oyunun fiyatını düşürmelerine bende karşıyım. Ama oyunun ayakda durabilmesi mantığı çerçevesinde yapıyorlar diye düşünüyorum. Ayak'da durabilmesi derken oyun içerisinde yapılan dlc'ler güzelleştirmeler vs vs.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.