1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu 2 videodan ban yer miyim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve KayEffAitch tarafından 8 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Yusuf Kerem

Yusuf Kerem
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

36
    84
    32
    75
    DAF
    TruckersMP Profili
    e adam yol vermek zorunda değil , almak istiyorsa ondan hızlı olmak zorunda ben geçecek olan kişinin önünedysem aa dur yol vereyim demem istiyorsa geçsin beni alsın yolu

2. EM1R

EM1R
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birinci videodaki arkadaş senin üstüne kırmış kesinlikle suçlu. Dikkatsiz sürüşten raporlayın. Sen biraz rol yapmış orası ayrı. ;)
    İkinci video için konuşmaya bile gerek yok hem karşıdan gelen var hemde dorseyi sana takmış.
    Navigasyondan da adamın geldiği belli. Sizin bir hatanız yok bana göre. Ama adminler ne der orasını bilemem.
    Birkaç video bırakacağım buradaki arkadaşların banı, tmp tarafından tescillendi. :D

https://www.youtube.com/watch?v=QNTHobztMC8&list=PLersLzykpUgAbRrSkPSiJ1fntQCiUBVYy&index=23
    https://www.youtube.com/watch?v=d_gC5fZs5eo&list=PLersLzykpUgAbRrSkPSiJ1fntQCiUBVYy&index=6
    https://www.youtube.com/watch?v=JKRcK865EPU&list=PLersLzykpUgAbRrSkPSiJ1fntQCiUBVYy&index=17
    Benzer videolar. İkinci videodaki sollamaya kalkan iki kişide banlandı.

Son düzenleme: 9 Ekim 2020
    Leno'X ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Daha dün Hollanda lı biri konvoyda denk geldi bölünmemiş yolda 80 ile gidiyor bizde wot taşıyoruz 90 nı geçemiyoruz. Rica ettik yol ver geçelim diye yok adam inat neymiş kurallara uyun hız sınırı 80 miş. Soluna geçiyorum hızlanıp 90 na çıkıyor şeridime geçiyorum 80 ne düşüyor en son solladım kavşağa yakın önüne kırdım. Bir müddet sonra adam otobanda beni 110 ile geçti. Şimdi bu adam bugün olmasada yarın beni raporlayacak. Admine bağlı olarak 3 sonuç çıkacak,
    1- Ben ban yiyecem bu tuzakçı banlatma sevdalısı arkadaşın bir tarafı buz kesecek.
    2-Admin videoya bakıp hem bana hem ona ban atacak arkadaş diyecek ki aaaa ne oldu da ben ban yedim hemen itiraz edecek. Tabi admin yapıştıracak cevabı niye fren yapmayıp adamın geçmesine izin vermiyorsun ilerde kavşak var adamı sıkıştırıyorsun benim içim buz gibi olacak :)
    3- Muhtemelen kendi kusurunu inatlığını saklamak için bu arkadaş videoyu 10 15 sn arası kesmek sureti ile ayarlıyacak adam gibi bir admin gelip diyecek ki inatlaşma olabilir bu kadar kısa süreli bir video ile ban atmam varsa elinde daha uzun olanını yollayıp tekrar raporla.

Biri sizi gıdım gıdım da olsa geçebiliyorsa sizden hızlıdır inatlaşıp gaza basmayın bırakın geçsin. Bu arkadaşın videoları için konuşmuyorum ama sizi geçebilecek birine yol vermek zorundasınız. Aksi halde bu hollandalı arkadaş gibi tuzakçı haysiyetsizler milleti banlatmaya çalışır ve başarılıda olur.

4. Expert Murderer

Expert Murderer

108
    44
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Zaten sorun sizin gaza basmanız,gaza basmayıp direkt olarak hızınızı sabitleseniz sorun olmaz fakat 2.report ederseniz banlanma ihtimaliniz yüksek.

5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    1) Sıkıntı sola kırman. Adam sana çarpınca sen sola kırıyorsun. Normalde refleksle yaptım dersin ama, niyet okumayan bir admin bunu sorabiliyor (başıma geldi).

2) Adam sollamaya çıkıyor, inatla selektöre boğup soldan geliyor. Hız kesmeni bekler adminler çoğunlukla, yol ver can ver gibisinden.

İlkinde ban beklemem ama 2. olanda admine göre ban beklenebilir. 02 çifte şans oynuyorum.

hackvita bunu beğendi.
  6. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    iki videodan da sana bir şey olmaz yolla gitsin.

7. gazomaniac

gazomaniac
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Videolarda sizin bir suçunuz yok sadece ilk videoda tırı kurtardıktan sonra neden sola kırdınız onu anlamadım. Şu oyunda ban yemeyen bir ben kaldım sanırım. Kaç yıl oldu hatırlamıyorum. Biri beni banlasın. Nazarlık. :D

8. DeniPEKSEN

DeniPEKSEN
    Plaka

7
    2
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yav mp ne hale geldi la

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.