1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel BluesAdam ile The Witcher 3 - Wild Hunt Oynuyoruz +18

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BluesAdam tarafından 20 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bugün haftasonunuz daha tatlı geçsin diye iki bölüm birden geldi arkadaşlar. Bir adet ana konu ve bir adet yan konu olmak üzere iki bölümü de ana konuya gömdüm. Karışmasın diye de Ana ve Yan konu olarak da ayırdım. İyi seyirler ;)

Not: 1080p'nin gelmesi 10 dakika kadar alabilir. An itibariyle 720p mevcut, isteyenler biraz daha bekleyebilir ;)

OSencer bunu beğendi.
  2. AhmtKtc

AhmtKtc
    Plaka

16
    2
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    videolar cok güzel emegine sağlık takipteyim..çevirileri yapman çok iyi oluyo devam edersen sevinirm. birde ekran kartınız nedir acaba merak ettim ?

3. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar, ekran kartı AMD R9 270.

Yeni bölüm geldi arkadaşlar. Bundan sonra yeni bölümleri bu konuya gömmeyeceğim, doğrudan YouTube adresinden ulaşabilirsiniz. İyi seyirler ;)

OSencer ve AhmtKtc bunu beğendi.
  4. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tekrar merhabalar,

Videoları artık tek tek gömmeyeceğimi söylemiştim ama konuyu da böyle bırakmaya gönlüm el vermedi. İlk mesaja doğrudan oynatma listesinin linkini koydum. Böylesi hem kalabalık yapmıyor hem de videolara ulaşımı kolaylaştırıyor.

En son mesajdan bu yana beş, altı video kadar daha eklendi. Biriktirip izlemeyi sevenlerdenseniz işinize gelir hem :) Hepinize iyi seyirler ;)