1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Medya BluesAdam ile En Keyifli Yollar

Konusu 'Kullanıcı Galerileri' forumundadır ve BluesAdam tarafından 15 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    ETS 2 Multiplayer // Biraz Yol Biraz Muhabbet

Yeni bir videomuz daha geldi arkadaşlar. Bu sefer diğer oyunculara karşı yapılan keyif kaçırıcı bazı hareketlerden, aklımdaki projelerden ve Tavşanlı Linyit Spor'un bu sezonki performansından konuşuyoruz.

Video ilk posta gömülüdür.

İyi seyirler ;)

2. mesut24

mesut24
    Plaka

43
    51
    30
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    Kardeş çok beğendim. O gün gerçekten çok güzel bir yol arkadaşlığımız oldu. Yolu kapatan şahısa gelince maalesef oyunda öyleleri haddinden fazla var. Biz servisteyken hatırlarsan o şahıs koskoca kamyonla drift yapıyordu. Sorun çıkaracağı zaten belliydi taa başından. banada kasıtlı olarak bir yabancı hasar verdi keyfii olarak.

Her şey için ve video için çoook teşekkürler. İkili olarak kaliteli ve seviyeli seferlere devam etmek istiyorum. Eline ve emeğine sağlık.

3. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
  4. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Sanayiden çıkma vites kolu bulursanız o bahsettiğiniz proje daha güzel olur, ben axor vitesi buldum ama mundar ettim, el becerim yok.

5. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Burada FaceTrackNoIR kullanılmış. Ben Freetrack yazılımını kullandım. Yine aynı prensip ile çalışıyor ancak burada kızılötesi led kullanıyoruz ve daha sağlıklı oluyor. Son videoda elimden geldiğince detaylı şekilde anlatmaya çalıştım. İnternette de detaylı rehberler bulabilirsiniz. Vaktim olursa videolu bir rehber hazırlamayı düşünüyorum.

Kesinlikle öyle bir şey düşünüyorum :D Yarış oyunlarında da kullanacağım için şöyle çok da hantal olmayan bir vites kolu bulursam tadından yenmez gibi görünüyor.

Potansiyometre ile bir şeyler başarabilirsem debriyaj pedalı da yapmayı düşünüyorum. İnternetten pedal takımı satın alıp çok gerçekçi bir şeyler yapabilirim gibi :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Aralık 2015
  6. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tesekkurler.anlatim yaparsaniz sevinirim elbette

7. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Burada başka bir arkadaş videolu anlatım yapmış sanırım:
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/59342-track-ir-yapımı-ve-kullanımı/

Burada da yazı ve resim içeren bir anlatım mevcut:
    http://www.simwolfs.com/index.php?topic=2382.0

Bu arada söylemeyi unutmuşum kamera olarak a4tech pk635 kullanıyorum. Ancak bu kameranın ilk çıkan versiyonu çalışıyor sadece. Güncel olanlar 4fps ile çalışıyor ve hiç verim alamıyorsunuz. Freetrack'in websitesinde uyumlu kameraların listesi var. Genel olarak Logitech kameralar oldukça iyi iş görüyor.

8. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Logitech C310 var hemen inceliyorum linkleri tesekkurler