1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Bizden ne istiyorsunuz?!

Konusu 'Duyurular / Forum Kullanımı' forumundadır ve Oguzmedia tarafından 17 Ekim 2019 başlatılmıştır.

1. gokhanparlar

gokhanparlar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

41
    19
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben 40 yaşındayım bu formu da oldukça fazla seviyorum,hiç saygısızlık görmedim bir sorun yada takıldıgım zaman bir konu açınca hemen yardımcı oluyorlar ben seviyorum burayı:)

UlasCaNN, Sukru Yz ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  2. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Siz değerli forum üyelerimize; öneri ve şikayetleriniz için teşekkür ediyoruz. Gece boyunca; fikirlerinizi derleyip maddeler halinde bu konunun ilk mesajına yazacağız. Bu öneri ve şikayetlerinizin foruma işlenmesi ve uygulanması için yaklaşık bir haftalık zaman dilimi öngörüyoruz. Daha uzunda sürebilir, bu gecede bitebilir. :P

Ayrıca bu önerilerin uygulanması için bazı akşamlar forumun ara sıra ulaşılmaz olduğunu görürseniz bilinki; yaramazlık yapıyor olacağız.

hackvita, mexiumut, UlasCaNN ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. YouAreMyCureTV

YouAreMyCureTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    159
    81
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
    - Rütbe sistemi eklene bilir bazı bölümler o rütbeler ile aktif edilir.
    - Daha iyi bir online sohbet bölümü yapıla bilir.
    - Forum tasarımı ve düzeni bir tık daha değiştirile bilir yıllardır aynı forum ve aynı düzen ufak dokunuşlar olabilir.

4. YunussEmre

YunussEmre
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mesela ana menüye 'konu oluştur' seçeneği eklenebilir bence

5. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bkz. XenForo :)

6. BatuTR0661

BatuTR0661

538
    1.094
    230
    Ya bence bu puanlama vs. olayı için forumda belli etkinlikler düzenlenebilir. Hani nasıl desem bir etkinlik düzenlenir moderatör vs. yetkili kişiler tarafından aylık veya haftalık olarak. Misal o hafta 5000 KM yük götürene 10 forum puanı hediye gibi. Tabi bunun için sıfırdan bir puanlama sistemi olacak zannımca. Ha olmasa da olur öyle aman aman bir şey değil tabii ki ama zorunlu haller dışı olarak evde kaldığımız bu zamanlarda can sıkıntısından kurtarabilir.

Onun haricinde forumdan ve yönetiminden gayet memnunuz, hiç değilse "wow diktası" gibi değil.
    Saygılarımla...

7. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    o bu değilde karanlık tema gelmeli

xuey-s, Robbie Read, Erendeha ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  8. Erendeha

Erendeha
    Plaka

18
    286
    848
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben burayı ets2 için resmi bi forum sanıyordum (scs'ye bağlı) ama değilmiş şu an takıldığım birkaç forum içerisinde en güzeli bence kâfi

ne kadar mesaj o kadar rütbe biraz garip olur millet herşeyi harf harf yazar sonra onlarla uğraşırız hem zaten rütbe sistemi var birinin nickine tıklayınca rütbesinin görüyorsun.

UlasCaNN bunu beğendi.
  9. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Katılıyorum. 110 sınırının gelmesi çok iyi olmuş oyuncular da yola gelmiş. Kaza oranında ciddi azalmalar olur. 110'da ani frenleme yapabiliyoruz kaza riskinide en aza indiriyor. Benim tek şikayetim yaptığım teslimatlarda oyundaki saate yetişememem. Malum navigasyonu tali yol olarak ayarladım tıngır mıngır giderken teslimat süresine yetişemiyorum var mıdır bunun çözümü?

10. tykrst99

tykrst99

24
    2
    1
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bence 110 sınırının kalkması gerekir bazı yollar gerçekten bitmiyor 110 ile boş yollarda basıyım diyorum 110u geçmiyor. İnsanlar 110la bile düzgün sürmeyip kaza yapıyorlar hız sınırının 110 olması bir şey değiştirmiyor bu yüzden bence kalkmalıdır.

KaanMarngozoglu bunu beğendi.