1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Bizden ne istiyorsunuz?!

Konusu 'Duyurular / Forum Kullanımı' forumundadır ve Oguzmedia tarafından 17 Ekim 2019 başlatılmıştır.

1. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu dediğin olay olamaz çünkü düşün normal hesap silme olsa burda sinirlenip hesabı silen bir kişinin yaptığı yorumlar, paylaşımlar silinecek ve sonra diğer kişilerin yazdığı yazılar anlamsız anlamsız ortada kalacak. Konuya bakan biri neler olup bittiğini anlamayacak. Haliyle konunun bi önemi kalmayacak diye düşünüyorum :kahve:

2. nokta

nokta
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

716
    1.198
    250
    o dediğim olay tüm platformlarda varken burada olmaması anlamsız, sinir olan bir kişi her türlü dilekçeyle sildirebilir önemli olan bunu kendisinin yapabilmesi uğraştırılmaması

UlasCaNN, hoca33 2, xuey-s ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eğer hesab silindiğinde yaptığı yorumlar, kayıtsız kullanıcı adı altında durabiliyor ise olabilir. Ama dediğim gibi veri tabanından herşey siliniyor ise?!

4. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    forumlarda genelde kullanıcı adı silinmiş şeklinde gözüküyor yorumlar duruyor, anonim olarak kalıyor kimisi kayıtlı kullanıcı değil diye de yapıyor, bütün alıntılamalar vs değişiyor. Kişi istese kendisine ait olan bütün verilerin veritabanından silinmesini de talep edebilir bunu da genelde avukatla yapılıyor ki bazı forumlarda sırf bu yüzden çalışma bile oluyor forum kapanıyor veritabanı işi biraz daha karışık, en azından senin de dediğin gibi olmalı ki kişi veritabanından silinmesini isterse zaten yönetimden talepte bulunmalı genelde çoğu kişi onu istemez. Ama şimdi adam büyükelçilikte çalışıyorsa avukatla falan uğraşmasın çünkü o adama da sorarlar sen neden avukattan böyle bir talepte bulundun diye işler zorlaşır ne saklıyorsun derler adama bu bir örnek. O yüzden kolaylık olması açısından kişi en azından kendisini kayıtsız kullanıcı şeklinde forumdan silebilmeli.

HandCuff, UlasCaNN, xuey-s ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hesabını silmicem sildirmiyorum. :)

6. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    kendim için değil bir arkadaş için soruyorum :P ben artık kabullendim :D

Razor3214, UlasCaNN ve CumaliBzdmR bunu beğendi.
  7. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir arkadaşa bakıp çıkcam. :D

8. Erendeha

Erendeha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sadece durum mesajımı silmek istediğimde niye silmek istiyorsun diye soruyor bu okunuyor mu ben bunu öğrenmek istiyorum

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Gece Modu Gelsin.

MuslumcuDayi ve BenHallederimTV bunu beğendi.
  10. WatchAndLearn

WatchAndLearn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    27
    9
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ilk önce yöneticiler aktif olması gerekiyor dostum başta hata var üyelerin icinde arama.

Uorku bunu beğendi.