1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Bizden ne istiyorsunuz?!

Konusu 'Duyurular / Forum Kullanımı' forumundadır ve Oguzmedia tarafından 17 Ekim 2019 başlatılmıştır.

1. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Değerli forum üyeleri, sorumuz basit; yönetimden ne istiyorsunuz? Forumun canlanması için ne gerekiyor, neleri değiştirmemiz gerekiyor. Olumlu veya olumsuz düşünce ve fikirlerinizi bizlerle paylaşın, elimizden geldiğince düşünce ve fikirlerinize ortak olup sitemizde uygulamaya çalışalım.

DaNgEr900, SerkanA, umuTC ve 16 kişi daha bunu beğendi.
  2. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Yazılan yorumlar bazen hiç hoş değil üye kaybetmek korkusu yüzünden yorumlarda isteyen istediğini yazıyor sizde bunu görmüyorsunuz ne kadar da olsa bir birimizi görmüyorsak ta kimse karşısındakine küçük düşürücü alaylı cevap verme hakkına sahip değil siz yöneticilerin biraz daha hassas olmanızı istiyorum.

Eğinli, HandCuff, EmreG ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şahsım adına memnunum da chat e kahve bi gelemedi gitti :), korsan kahve ☕ kullanıyoruz @Oguzmedia

4. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Forumu canlandırma konusunda pek bir şey yapılabileceğini sanmıyorum. Malum oyunda yeni uygulanan kurallar dolayısıyla çoğu kişi sıkıldı, sonuç olarak foruma ve oyuna girmez oldular. Artık haksız ban konularını bile özler olduk :D Ama oyunda yeni gelecek Karadeniz dlc si ve promods gelişmeleri sonrasında oyuncu sayısıyla doğru orantılı olarak forum kullanımı da artacaktır :)

Forum için değiştirilmesini istediğim bir şeyde var ayrıca. Teknoloji, medya gibi konular ana sayfada ki yeni konular kısmında değilde diğer kısmında görünüyor, diğer kısmına da bende dahil olmak üzere pek bakan olmadığı için konular çözüm bulamıyor :)

5. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.768
    255
    Çok haklı bu arkadaş.Kendini bilmez terbiyesizler var forumda.Konuşacak düzeltilebilecek çok şey var aslında forum için ancak şu an aklıma gelmiyor.

6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu tamamen tmp nin politikası ile alakalı oyuna olan ilgi artarsa forum da canlanır. Bunun dışında forumda eksik görmedim. Ama inovatif fikirlere açık olmak iyi birşey.

7. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oğuz abi forumla alakalı çok bir durum yok bence. Mp oyuncu sayısı azaldığı için burada da aktiflik azaldı. Mesela ben de haftalardır gelemedim ets 2 yi çok az oynuyorum artık.

8. esmerbey

esmerbey

136
    38
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    1 öncelikle şu ban konularının kaldırılması haksız ban yedim vs gibi çünkü bu forumda bana çare olunmyor ve biri ban yedim yazdığında akıl hocaları piyasaya çıkıyor ama kimse kendine dönüpte bakmıyor bu forumda en uyuz olduğum şey

2 dafa farklı konularda açın gta 5 csgo vs farklı oyunlarada yer verin yeni forumlar oluşturun forumun aktifliği ve populerliği artacaktr
    3

bilgilendirme videoları çekin sadece ets hakında elinizden geldiğince öğretici videolar çekin
    diğer oyunlar hakındada bilgilendirmeler yapın

görüldüğü üzere sadece ets 2 ye dayalı bir forum ama aktiflik adına başlıca yapılması gerekenler bunlar

Son düzenleme: 17 Ekim 2019
  9. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Değişiklik olması için,ödül puanların kazanılması ve günlük giriş gibi görevler gelebilir.Ve kazandığımız ödül puanları ile renkli isim yazıları,çeşitli forum içinde kullanabileceğimiz değişik şeyler eklenebilir.
    Yorumlar değilde,beğenilen şeylere göre bir rank sistemide gelebilir.Çekişmeli olabilir.Bir konu acıldıgı zaman yada bir mesaj begenilmesi için bence cogu kişi yararlı ve bilgili bir konu acıp hem herkes bilgi sahibi olur yararlanır hemde begeni alarak,rank sistemine girer sıralama gibi bir rekabet çekişme olur.Bunun içindede tabi ufak ufak ödüller verilebilir.Mesela aylık 1. olan kişiye 2 hafta süreli( bu değiştirilebilir) özel üye rütbesi verilir.

10. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben kendi adıma istekte bulunayım.Geçen konu açtım 15 dk sonra silinmiş neden silindiği bana bildirim geliyor konu altına silen kişi şu şu şu nedenden dolayı kapatıldı deyip yazı yazsa iyi olur konu kapatmak değişik geldi.

Birde türkçe dil kurallarini bende bilmiyorum ama öğrenmek için yazım yanlışı olduğunda puanlarimizdan silinsin yorum veya yazı başına puan alalım .

Mathiscrafter, xuey-s ve EmreG bunu beğendi.