1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Bitcoin Nedir? Para Kazandırır Mı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve DaNgEr900 tarafından 20 Kasım 2020 başlatılmıştır.

1. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok teşekkür ederim, sanırım ilk yapmam gereken bütçeyi arttırmak. Ardından buradaki yazıları tekrar okur öyle yol izlerim. Herkese cevaplar için teşekkürler, kafama birşey takılırsa sorarım yine :):çay::kahve:

EmreG bunu beğendi.
  2. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Şunuda belirtmek isterim,büyük oynarsan büyük kazanırsın veya büyük kaybedersin bir önceki yazımdada bahsettiğim unsurları göz önünde bulundurarak yatırım yapmanı tavsiye ederim. Bol kazançlar,iyi forumlar

DaNgEr900 ve EmreG bunu beğendi.
  3. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Borsa dışarıdan bakıldığı gibi kolay bir yer değil yer bitirir tecrübesiz birisi hiç girmemeli
    tecrübe sahibi biri olarak konuşuyorum

DaNgEr900 ve EmreG bunu beğendi.
  4. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Doğru hamlelerle her şey kazandırır. Bitcoin ilk çıktığı zamanlar seneler önce lisede arkadaşım 100 liralık alalım değerlenir demişti de saçma bulmuştum sanal para fikrini. Şu an dolar milyoneriydik evet deseydim. Hayatımın en büyük pişmanlığı .d

DaNgEr900 bunu beğendi.