1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Bir yayıncıdan beklentileriniz nelerdir ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve MarowakTv tarafından 23 Haziran 2020 başlatılmıştır.

1. Opssorry

Opssorry
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar arkadaşlar,
    Uzun zamandır yayıncılık hayatına atılmayı düşünüyordum fakat alt yapım elverişsiz olduğu için yapamıyordum. Şuan da çok iyi bir alt yapıya sahibim ve yaklaşık 2-3 aydır yayın yapıyorum.

Aslında başlıkta da belirttiğim gibi tam olarak beklentileriniz / beklentiler nelerdir ? ne yapılırsa çok izlenir, ne yapılırsa az izlenir ? daha fazla izleyici kitlesine sahip olmam için ne tür içerikler üretmeliyim ? Lütfen fikir ve düşüncelerinizi benimle paylaşır mısınız ? :)

BLasTeaR, xuey-s ve Challenger (06) bunu beğendi.
  2. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    Fikir olarak tavsiyem bağımsız kendi içeriklerini üretmeye özen göstermelisin birilerinin yayınlarından esinlenerek değil kendin olarak insanlara yayınını sunmalısın takdir edersinizki bu tarz yayıncılar hep popüler oluyor doğal olmanı tavsiye ederim başkasının fikiri veya başkasının yayınındaki şeylere olan özenti yayının kalitesini düşürebilir bu açıdan sen kendi doğallığını sun gerisini seyirciye bırak.

UlasCaNN, hoca33 2, DaNgEr900 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şahsım adına söyleyim.
    Destek amaçlı argo, küfür olmayan yayıncıları seyrediyorum.

EmreG, MarowakTv, UlasCaNN ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  4. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yayıncılık zor iş içimden çok şey söylemek geliyor ama söylemiyorum kurallar gereği neyse kişiliğini değiştirmelisin o zaman tutulursun :)

EmreG, MarowakTv, UlasCaNN ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Özün sözün bir olsun, sonradan değişme yeterli :) Bu piyasada tükürdüğünü yalayanı çok gördük, sen de onlardan olma. Ben şahsım adına samimi ve içten yayıncıları tercih ediyorum :)

MarowakTv, UlasCaNN ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    olmazsa olmazım refkles kufuru arada cekılıs ınsanları donate yarısına sokma yeter

MarowakTv bunu beğendi.
  7. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    Tarafsız olmasi.

Leno'X ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben çok nadir küfürler ederim oyundayken oda refleks olarak mesela oyunda birden önüme bir şey çıkar yada biri arkamdan pusup vurur beklemediğim bir anda çıkıverir :D

O söylenmeyecek şeyler cidden benim içimde de var anlıyorum. :) Mesela kız olsam kim bilir kaç bincik takipçilerim olurdu :D

Dediğin gibi neysem oyum kendi tepkilerim kendi heyecanımı yaşıyorum içimden ne geliyorsa ne yapmak istiyorsam onu yapıyorum, bizde taklit olmaz :D :D :D

Sponsorum her hafta engelli bir kişiye gaming koltuk hediye ediyor ve güzel ürünlerini çekilişe koyuyor bende onu yayınlıyorum ama yine de beklentimin altında takipçi geliyor, buna da şükür :masum:

Her zaman :karizma:

Yorum yapan, düşüncelerini paylaşan herkese teşekkür ederim. kalp kalp kalp ( kalp emojisi bulamayınca böyle yapam dedim :D )

9. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Ben bir yayıncının @UBerk'in dediği gibi tarafsız olmasını ve abartılı küfür kullanmamasını isterim. İzlenmek istiyorsan gündemdeki oyunları oynayabilirsin mesela Valorant veya The Last Of Us II gibi.

UBerk, MarowakTv ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  10. Erendeha

Erendeha
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir yayıncının oynadığı bir ana oyun birde arada çerezlik oynadığı oyunlar olmalıdır diğer yayıncılara köstek olmak yerine destek olmalıdır başkasını eleştiren yayıncıları pek samimi bulmuyorum bu konuda unlost iyi bir örnek şahsen kimseyi eleştirdiğini görmedim ekibiyle güzel güzel takılıyor ama oğuz sasi gibi bı ulti bulmanda fena olmaz

Leno'X bunu beğendi.