1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Bir kullanıcı hakkında bilgilendirme (lütfen okuyun)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ReportMan tarafından 29 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. ReportMan

ReportMan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    121
    49
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bu linkteki kişiyle (http://steamcommunity.com/profiles/76561198196792054) oyunda arkadaş oldum sonra beraber takılmaya falan başladık sonralarda beni sürekli yolda sıkıştırmaya, bana küfür etmeye başladı. Diğer kullanıcılara da yolda sıkıştırıp, çarpıp lag var sorry yazıp geçiyordu. Arkadaş diye reportlamıyordum hiç. Bugün yine buluştuk sürüyoruz diğerlerine çarpmaya başladı bende basıp gittim sonra bana küfür etti cevap vermedim. Sonra servisten çıkarken de özellikle arkama geçti oyun buga girsin havalara takla atıyım diye başardı ve övünüyor nasıl yaptım diye onun üzerine reportladım ama bir şey olmadı. Sonra başka bir arkadaşla takılmaya başladım rotterdam'a girdik bu bahsettiğim çocuk yeni takıldığım kişiye laf etti bende ona laf ettim sonra anneme sövmeye başladı bende küfürle yanıt verdim. Onun üstüne oyundan 1 hafta banlandım. Tamam banlanma konusunda haklılar yasak olan şeyi yaptım ama o çocuk neden banlanmadı. Ya ikimizde banlanacaktık yada hiç. Burdan söylemek istiyorum bu çocuk hata yaparsa reportlayın ve beraber takılalım derse takılmayın. Adminlere de diyeceğim şu sadece baktığınızı görüyonuz yani adalet diye bir şey yok işinize geldiği kadar adminsiniz millet çarpıyor, sıkıştırıyor, küfür ediyor ban yok bize hemen var. Sevgilerimle uyarıyı dikkate alınız lütfen.

2. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Sen küfür etmeden önce ekran görüntüsü alarak raporlarsan onu banlatabilirsin.
    Rapor konusu: https://forum.truckersmp.com//index.php?/forum/107-reporting/

Not: Sanırım KacaK senin küfrettiğini gördü sadece. Ayrıca adminlerin herkesi 7/24 izlemesine imkan yok. Raporlara bile 5-6 dakikada bakılıyor kalabalık zamanlarda

omrucanakbulut bunu beğendi.
  3. ReportMan

ReportMan
    Plaka

28
    121
    49
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Keşke ekran görüntüsü almak aklıma gelseydi zaten cevabı yazar yazmaz anında banlandım oyun gitti. Bundan sonra her report olayında ekran görüntüsü alacam. Ayrıca ekran görüntüsü ile reportlamak için ne yapmamız gerekiyor? Bu gruptan mı reportluycaz?

4. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Linkteki foruma ETS2MP hesabın ile giriş yapıyorsun. (Sağ üstte sign in var.) Sonra Start New Topic diyerek, linkte açılan forumdaki formu konuya yapıştırıyorsun ve formu dolduruyorsun.

5. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    kardeşim çok geçmiş olsun.olurda o kişiye rastlarsam senin yerine admin görürsem söylerim.ben reportlamayı tam olarak bilmiyorum ama öğrenirsem de reportlarım.bu arada banın kalkınca beraber takılırız merak etme oyunda ne kimseye küfür etmişliğim var ne de hata yapmışlığım.sakince oynuyorum istemeden birine çarparsamda özür dileyip yoluma devam ediyorum.

6. kaptan demir

kaptan demir

184
    94
    85
    o arkadaş dediğin kişi muhtemelen 11-12 yaşında veled yada büyümüş fakat zeka yaşı büyümemiştir.

7. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Konuyla alakası yok ama yine de yazmak istedim. @omrucanakbulut seni demek ki burada görmüşüm bugün oyunda demiştim sana hatırlarsan :)

8. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Y tusuna bassaydin keske tum yazdiklari cikardi.gecmis olsun

9. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Aynen öyle hatta şimdi de o günkü chatloga erişebilir ancak kendisi de küfretmiş olduğundan foruma raporlasa pek bir işe yaramaz gibi görünüyor.

10. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Vabisci V8 mi ne oyle biri vardı. Taniyan varsa bana bi ozelden mesaj atsın