1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bir Kaç Problem

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Metehan tarafından 27 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Metehan

Metehan
    Kayıtlı Kullanıcı

2
    0
    0
    Arkadaşlar merhaba. ETS2' yi daha önceden ( para ödemeden ) internetten indirmiştim. 4 gün önce Steam' den satın aldım. Hem MP' de hemde SP' de oynarken problem oluyor. Tırı içeriden sürerken ekrar hafif sarı veya kararmış oluyor. Dışarıdan sürünce hiç bi problem yok. Anladığım kadarıyla mod problemi var ama modların hepsini silip kaldırdım. Sorun hala devam ediyor. Alpha' dan oynamak istediğimde 1.12.1s istiyor. Steam - Beta seçeneklerinden sürümü değiştirip giriyorum ve oynarken yine tır içerisi karanlık oluyor. Arada menü ekranında tırın camları simsiyah oluyor. Diğer tırların bazı bölümleri ara sıra yeşil oluyor falan filan.. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek birileri var mı? Hangi sürümde, nerede oyanayabilirim? Nasıl bir yol izlemeliyim? Oyuna yeni başlamış olan arkadaşınıza yardımcı olursanız çok sevinir minnettar olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi forumlar..

2. Berkay

Berkay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

28
    308
    315
    155
    DAF
    Cvp: Bir Kaç Problem

Ekran kartınız nedir? Ekran kartı sürücüsünü ve grafik ayarlarınızı kontrol edin.

3. Metehan

Metehan
    Kayıtlı Kullanıcı

2
    0
    0

satın almadan önce sp de rahat rahat oynuyodum. satın aldıktan sonra hem sp hem mp değişti. birden bire ekran kartı yetersiz olabiliyor mu?

4. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200

config dosyasını açın aşağıdaki yer open_gl ise şu şekilde değiştirin.

uset r_device "dx9"

olmazsa oyunu silin, regedit kayıtlarını da silin tekrar yükleyin.

5. TheBangBang

TheBangBang
    Plaka

83
    50
    85
    MAN
    TruckersMP Profili

Hayır öyle bi sorun olucanı sanmıyorum , büyük ihtimalle bilgisayarınızla alakalı bir sorun Virüs temizlemesi yapın ve ayrıca ekran kartınızı güncel tutun.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.