1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bir Admini Nasıl Reportlarım Veya Yetkisini Nasıl Aldırabilirim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Hezor tarafından 15 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Size Haksız Ban Atılsa Nabardınız

Bu anket 22 Ağustos 2018 tarihinde kapatılmış.
  1. Yetkisinin Alınması İçin Uğraşır Kendimi Yırtarım

66,7%
  2. Affederim Yazıqdır Beğğ

33,3%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Hezor

Hezor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

23
    4
    0
    55
    TruckersMP Profili
    Haksız Ban Durumunda Bi Admini Nasıl Raporlayabilirim Veya Yetkisini Aldırabilirim?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konuyu Doğru yeremi Yazdım bilmiyorum bana bura doğru geldi :D

2. mamiefe04

mamiefe04
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu video için sitem ediyorsan eğer gayet haklı bir ban. Diğer türlü farklı bir konuysa feedback gönderebilirsin, daha bugün gönderdim bir tane.

3. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ozellikle Yeni Gelen Adminler Birazcik Denyo Gibi Adam Dumduz Yolda Giderken saginda solunda arac yokken yolda harita map kaynakli bug vardi gorunmeyen duvar gibi bisey oraya carpti diye 2 hafta ban atmisti gozumun onunde o yeri bulursam video cekip aticam

4. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
  5. Hezor

Hezor

23
    4
    0
    55
    TruckersMP Profili
    Sitemim sana değil ;) Biri yanlıs ban atarsa diye actım konuyu hazırda kalsın Bilgi Lazım olur sonra :)

G.o :I

Saol :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Ağustos 2018
  6. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Yanlış ban yüzünden kimsenin yetkisi alınmaz, yetkisi alınsa da bir şey olmuyor adam fake üyelik ile 4-5 ay sonra tekrar admin oluyor, sonra atılıyor sonra aynı isimle tekrar takıma giriyor sonra tekrar atılıyor. :D

Bruce Lee, Extern28, RaichuTR ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  7. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Hatasız kul olmaz, insanlar elbet hata yapabilir. Ne istiyorsunuz şu adamlardan? Kolaysa siz geçin hadi bakalım oyun moderatörü alımları açık zaten.

UBerk ve Özgür59 bunu beğendi.
  8. Hezor

Hezor

23
    4
    0
    55
    TruckersMP Profili
    Dostum Hatasız Kul Olmaz Bunu Bizde biliyoruz Herhalde Ama Bazı Alımlar İçin 1 yıl ban yememem Gerekiyor Ve Banın Kalkıncada O Ban ORda Duruyor Ve 1 Yıl Ban Yememen Lazım Ben yetkisini iyi yapan Adminlere birşey demiyorum Git Şimdi İyi yetkililere laf atanlara De Düz Yolda giderkene banı 15 dk falan önce yemem gerkirkene bi 15 dk sonra yedim dedim noluyor konuyu actım adminde yazdı adama bişey dedimmi? Ben Dostum Hadi şimdi güle güle

9. Hezor

Hezor

23
    4
    0
    55
    TruckersMP Profili
    İyi Taktik XD bildiğim iyi oldu xD

10. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Yine hemen "Feedback at kanka"cilar gelmis. Neden hep yapilmasi gereken surec atlanarak aninda en ust merciye ulasma cabasinda herkes?
    Ban cezalarina ban itiraz sistemiyle itiraz edebilirsiniz. Itiraz ettiniz ve haklisiniz ve admin sizi hic dinlemeden itirazi mi kapattı? O zaman feedback gonderin.
    Itiraz gondermeden feedback gonderebler yuzunden gercekten feedback ihtiyaci olanlarin feedbackleri gunlerce beklemek durumunda kaliyor. Basit bir ban itirazi ile cozulecek seyi neden en ust yetkili kisi incelemeli?

hoca33 2, ahmet91, Bruce Lee ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.