1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Bilgisayarın tık diye kapanması

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve ugurBAKU tarafından 22 Ocak 2019 başlatılmıştır.

1. ugurBAKU

ugurBAKU
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    101
    17
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    merhaba benim bilgisayarim ets2 oynarken aniden kapaniyor youtube falan izledigimde kapanmiyor ve bu olay 3veya 4 gunde bir oluyor bilgisayar isinip kapaniyor ne yapmam gerek bi yardim soyleyin biktim bilgisayarida yeni aldim 2 aydir

2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Voltaj düşüklüğü vardır, benim PC'yi yeni aldığımda da oluyordu. Az daha garantiye verecektim tüm parçalarıyla, 3-4 günde oluyorsa söyleyebileceğim tek şey bu.

3. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bu sorunun aynısını yaşadım ısınıp kapanmaya başlamıştı.Format attım düzeldi.

4. LastWorld1

LastWorld1

203
    77
    125
    DAF
    TruckersMP Profili
    Program indirip hangi parçanın ısındığına bak.

5. M4Vi

M4Vi
    Plaka

19
    71
    74
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bilgisayarınız ETS 2 Oynamak İçin Yetersiz Kalıyor Olabilir Bu yüzden Bilgisayar Daha Çok Güç Sarfeder Ve Isınır, Eğerki Çok Isınırsa Bilgisayar Kendini Korumaya Almak İçin Kapanır.

Eğerki Çok Isınmıyorsa :
    Biosta Derece Ayarları Vardır, (Mesela 50 Derece) Bilgisayarın Sıcaklığı 50 Derece ye Çıkarsa Bilgisayar Kendini Kapatır.
    Biosa Düşük Bir Değer Girilmiş Olabilir. Sürücüleriniz Güncel mi Kontrol Ettiniz mi ?

Sorun Şuan Yazılımsal Olarak Gözüküyor, İnsallah Donanımsal Bir Sorun Yoktur.

MertOguz ve nash99 bunu beğendi.
  6. KutayAnkara

KutayAnkara

135
    75
    85
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    fan arızası olabilir

7. needforsped

needforsped
    Kayıtlı Kullanıcı

206
    58
    65
    Scania
    Speed fan indir kur ve aç ardından oyuna girip çıkış yap ve ısıların değerlerini ekran görüntüsü olarak buraya at bir bakalım.

8. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    dostum bilgisayarın özelliklerini yazarsan insanlar daha iyi yardımcı olurlar laptopmu ramı nedir ekran kartı nedir işlemcisi nedir bunları yazmalısın

9. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    dostum termaL macunlari yenile ayrica kasa ise yada laptop ise hava tuttur tozlarini temizlet duzelir...

10. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    kanki adam bilgisayarım yeni diyor macun değiştirmek toz tutturmak bizim gibi 8 senedir kullananlar için olur ancak. bu işin içinde başka bir iş var, rodaj süresi olduğu için böyle, bende yeni aldığımda laptobu en basit oyunlarda bile kasıyordu i7 işlemci ve ekran kartı iyi olmasına rağmen o dönemler için iyidi şimdi tabi iyi değilde :D. ama zamanla alışıyor sistem