1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Bilgisayar her oyunda donuyor veya çöküyor

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Vabis TV tarafından 27 Mart 2020 başlatılmıştır.

1. Vabis TV

Vabis TV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

194
    72
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    Beyler herkese merhaba sorunum başlıkta da yazdığım gibi çökme sorunudur bilgisayar anlamadığım bir nedenden dolayı oyun oynatmıyor bir türlü, şu ana kadar bilgisayarı temizledim bir güzel yazılımsal olarak, ekran kartı vb. driverların hepsini güncelledim fakat sonuç aynı sürekli çöküyor. Örnek olarak CS GO oynarken ölünce izleyice donup kalıyor oyun sesler geliyor görüntü donuk, PUBG'de de ana menüde donuyor bilgisayarı yeniden başlatıyorum yoksa öyle kalıyor, Rainbow Six Siege'de de oyunu oynarken çöküyor sizce ne yapmam lazım?

İşlemcim Intel Core i5-6400CPU @ 2.70GHz.
    Ekran kartım NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2 GB.
    RAM'im 16 GB.
    İşletim sistemim Win10 Pro 64 Bit.

2. TASPAR

TASPAR
    Kayıtlı Kullanıcı

38
    9
    3
    30
    DAF
    Ekran kartının düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmen gerek. Furmark ile test et.

3. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Merhabalar,

AIDA64 ile HTML raporu oluşturun. Çıkan raporu herhangi bir dosya yükleme sitesine (Yandex Disk, Google Drive vb.) yükleyip bağlantıyı bizimle paylaşın.

AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi