1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Bildiğiniz Ekran Kayıt Programlarını Unutun.

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 29 Kasım 2020 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Herkese selam!

Benimde yıllardır kullandığım ve Türkçeleşmesi için elimden gelni yaptığım Action! programının yeni sürümü Aralık ayında beta olarak çıkıyor. Adamlar bu sefer kendilerini aşmışlar. Yanlış bilmiyorsam 360 resim alma özelliği daha önceki sürümde gelmişti. Bu sürümde belki 360 video kaydetme özelliğ de gelir. Sabrısızlıkla bekleceğim.Yeni çıkacak bazı özelliker aşağıdaki gibi olacakmış. Beni en çok cezbettiren konuların başında yapay zeka desteği ve çektiğimiz videoları editleme özelliğinin gelecek olması.

Aciton! 5 ile gelecek yeni özellikler;
    • Öncelikle, Action! 4'ü iyileştirmek ve Action! 5'i hazırlamakla meşgul olduğumuz için son birkaç aydır aktif olmadığımız için üzgünüz!
    • En talepkar kullanıcılar için bile özel nihai uygulamamız olacağı için bu yeni sürümden çok heyecanlıyız!
    • Kısa bir giriş:
    • Action! 5 iki süslemeyle sunulacak:
    • - Action! 4'ün basit ama güçlü bir ekran ve oyun kayıt uygulaması olan (temel akış işleviyle) çizgisini takip eden Action! 5 Basic
    • - Action! 5 Scene Maker, gelişmiş akış ve kayıt için çok daha fazla özelliğe sahip ayrı bir uygulama.
    • Action! 5'i aşamalı olarak yayınlayacağız:
    • 1.AŞAMA: Action! 5 Basic, yapay zeka destekli (yazılım ve donanım hızlandırmalı) yeni bir kamera arka plan kaldırma algoritması içerecek (Aralık 2020)
    • AŞAMA 2: Action! 5 Scene Maker, Steam Playtest (Q1 2021) aracılığıyla test edilmeye hazır olacak
    • 3. AŞAMA: Birçok harika grafik kompozisyonu içeren bir akış yer paylaşımı temaları paketi eklenecek (Q2 2021)
    • Sürüm 5'e güncelleme, 2021 yılının sonuna kadar ücretsiz olacak!
    Son olarak, Action 5'ten yeni ekran görüntüleri!

Son düzenleme: 29 Kasım 2020
    Eolo bunu beğendi.
  2. Erendeha

Erendeha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Abi Nvidia shadowplay ve AMD'nin kendi driverinde ekran kaydı seçenekleri varken bunlar gerekli mi sence:H

3. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben kendim kullanıyorum. Adamlar güzel program yapıyor. Ayrıca Türkçe dil desteği benim çabalarım souncu geldi. Yapay zeka desteği de gelince süper olacak. Test edip sonuçları size paylaşırım.

Eolo ve Erendeha bunu beğendi.