1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Big Sur Operasyonu Başlıyor!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 25 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sorma giderken neden kuyruk oluyor çözemedim en öndekiler mi duruyor anlamadım:U gereksiz bir durma bence dönüş kolayda;) bende dün gece 3te girdim 6 da vardım şantiyeye tam 3 saat sürdü:H

2. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    adminler şantiyeden çıkanlara öncelik veriyor şantiye ye gelen araçlardan 1 tanesi geçiyor şantiyeden çıkan ve toprak yoldan çıkanlara öncelik veriyor o yüzden şantiye ye gidiş de felç oluyor

3. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ama bu yanlış aşırı kuyruk oluyor 3 saat yarı yol bitti

4. LadyAndromeda

LadyAndromeda
    TruckersMP Görevlisi Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    168
    265
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Görev yapmayı düşünenlere bir admin olarak naçizane tavsiyem lütfen mümkünse spde görevi yapmanız. Malesef şantiye kısmında alan dar ve ncz alanı küçük. Bu da giren ve çıkan araçları malesef zor durumda bırakıyor. Ayrıca yanda yer alan toprak yolun dar olması da araçların dönüşünde ve giriş çıkışlarda negatif yönde etki ediyor. Oyuncuların kalabalık olduğu bir noktada malesef biz adminler müdahil olmak zorunda kalıyoruz. Şantiyeye sürekli girişe izin vermek içeridekilerin çıkışını daha da zora sokuyor. Bu da kuyruğun oldukça uzamasına neden oluyor.

Ben mpde yapacam arkadaş diyenler lütfen adminlerin uyarılarını dikkate alın ve en az 3 saatlik bir bekleme süresini aklınızda bulundurun. Şu anda bile 800 kişi var şantiye yolunda. Zor durumda kalmamak adına lütfen uyarılara uygun şekilde yapın görevleri.

DesertEagle26 ve Malthael bunu beğendi.
  5. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hocam şantiyedekileri bekletip gelenleri alsanız daha iyi olmaz mı? zaten çarpışmasız alan yolda saatlerce bekletilmek çok kötü oluyor kapıya geliyoruz orada da bekletiyorsunuz zaten saatlerce yolda bekliyoruz şantiyedekiler bence orada oyun oynar gibi dolaşıp duruyor hemen çıkmıyor ki

6. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    1 saat insan yolda bekler mi? Bence singleplayer de yapmak daha mantıklı.

7. Yedi Bela

Yedi Bela
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zevkler ve renkler tartışılmaz :)

mito1172 bunu beğendi.
  8. LadyAndromeda

LadyAndromeda
    TruckersMP Görevlisi Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    168
    265
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    En büyük sıkıntı zaten toprak yola dönüşlerde oluyor. Sadece şantiyeye girecek olanlar değil dönecek olanlar da olunca yol mecburen bekliyor.Haritada yapılan değişikler ile artık daha hızlı şekilde görevleri yerine getirebileceksiniz. Yine de çarpışmalardan kaçınmaya ve diğer insanlara yol vermeye özen gösterin ki herkes görevini yapabilsin :)

mito1172 bunu beğendi.
  9. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    2 saat kadar önce ufak bir harita editlemesi yayınlandı ve bu değişiklik yalnızca multiplayer modu olan TruckersMP'de geçerli olacak. Bu değişikliğe göre 2 şantiye alanı arasındaki dar, toprak yol asfalt yapıldı ve yol genişletilip gidiş ve geliş yolları bariyerle ayrıldı. Bu şekilde şantiyeler arası yolda sollama imkanı yok ve karşıdan gelen aracı sıkıştırma imkanı sıfırlandı. Ayrıca şantiyelerin girişi, 1 numaralı yol ve şantiyeler arasındaki yolun kesişim noktalarına trafik ışıkları eklendi. Bu ışıklara uyulduğu sürece trafiğin akışı bir miktar artacaktır ancak bu yine de o bölgenin çok yoğun olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

LadyAndromeda, mito1172 ve UlasCaNN bunu beğendi.
  10. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    haklısınız toprak yol çok dar dün gece orada biri sebepsiz önümde durdu ne kornamı salladı nede far yakmamı adminde vardı yolun başında ama ses etmedi neyse ben şantiyeden çıkarken bile kimseye zarar gelmesin diye kapıda bekleyip en müsait anı denk getirip öyle çıkıyorum:) 10 görevi sp de yapmıştım zaten 5 görevi de mp de yaptım ama son 3 kala canım çıktı yolda beklerken:D bu arada 1 saat değil 3 saat sürüyor bazen daha da fazla :tbs:

Son düzenleme: 29 Haziran 2018