1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Beyler sırf steam avatarım da Atatürk var diye banlandım...

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve SOLMAZE tarafından 2 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SOLMAZE

SOLMAZE
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    5
    3
    15
    Sırf steam da ATATÜRK fotoğrafı var diye perma ban attılar yazıklar olsun...

emregunes bunu beğendi.
  2. Sukru Yz

Sukru Yz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

602
    2.576
    270
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Değiştir, itiraz et. Banın açılır. Artık profil fotoğrafınıza da Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü koymamayı öğrenin lütfen. Bu arada tüm siyasi kişiler de dahil buna. (Vladimir Putin, Donald Trump vs.)

3. Steal

Steal
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

579
    337
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Siyasi fotoğrafların yasak olduğunu duydum, fotoğrafı değiştirip TMP'ye geri dönersen banın açılır.

4. SOLMAZE

SOLMAZE
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    5
    3
    15
    Değiştirdim ama açılmadı nereden itiraz edeceğim yardım edin lütfen

5. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
  6. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    siyaset adamlarını profil resmi yapmak yasak, buna atatürk de dahil, fakat diğer ülkelerin de siyaset adamları dahil bu kurala, yani ırkçılık vs. söz konusu değil.

üstteki arkadaşların dediği gibi profil resminizi değişip ban itirazı atın

7. SOLMAZE

SOLMAZE
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    5
    3
    15
    dediğinizi uyguladım teşekkür ederim yardımınız için inşallah açarlar

UBerk ve Ege1903 bunu beğendi.
  8. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    TruckersMP bir oyun platformu ve hiçbir siyasi, politik görüşe yakınlık duymamaktadır. Bu nedenle her türlü siyasi, politik kişi, figür, slogan, resim, fotoğraf, kısaltma kullanımı yasaklanmıştır.
    Yukarıda kuralın kısa bir özetini yazdım. Şimdi gelin Mustafa Kemal Atatürk'ü tanıyalım:
    Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu, ilk cumhurbaşkanı, Cumhuriyet Halk Fırkası(Partisi)'nin kurucusudur. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti kurulmadan önce Osmanlı Devleti'nin son zamanlarında subay(asker), Kurtuluş Savaşı esnasında komutan, Cumhuriyet döneminde ise inkılapçı olarak tarihte yerini almış bir kişidir.
    Oyun platformu olan TruckersMP Atatürk'e olan sevginizi ispat edeceğiniz yer değildir. Siz bu vatana, millete faydalı işler yapın, milleti kalkındıracak işler yapın; bu sizin en büyük Atatürk sevginizdir. TruckersMP'de profil fotoğrafınızı Atatürk yapınca en büyük Atatürkçü siz olmuyorsunuz. Benzer şekilde fotoğrafınızdan Atatürk'ü kaldırınca Atatürk'e hakaret edilmiş olmuyor, aksine Atatürk'ün yersiz şekilde saçma yerlerde kullanılmasına engel olunmuş oluyor.
    Herkesin Atatürk sevgisi o kişinin içindedir, siz dilinizi(Türkçe'yi) doğru şekilde kullanın, en iyi eğitimi alın, vatana ve millete faydalı işler yapın bu kafidir.

9. LuisTurk

LuisTurk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

269
    301
    165
    Renault
    Anlatmaya Gerek Yok Göryosunuz :))

10. SOLMAZE

SOLMAZE
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    5
    3
    15
    İstediğim fotoğrafı koyarım kimseye bir şey ispat etmek için koymadım size bunu yazmam bile saçma sırf siz bu kadar ayrıntıya girdiğiniz için yazıyorum teşekkür ederim yinede

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.