1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Bayram Mesajımız

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Umut Can Arslan tarafından 28 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Umut Can Arslan

Umut Can Arslan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

23
    97
    91
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öncelikle şahsım adına ve sonra ise Arnage InterNational Logistics şirketim adına bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Hayırlı bayramlar. Görüyorsunuz ülkemizde ne yazık ki bayramda kat ve kat artan trafik kazaları her geçen gün can almaya devam etmektedir. Biz şunu biliyoruz ki her can kesinlikle çok önemlidir. Bu yüzden sizlerden ricam, eğer bayramda tatile gitmek veya köyünüze gitmek istiyorsanız kurallara uyun yoksa bir daha ne tatil yapabilirsiniz ne de köye gidebilirsiniz. Ayrıca Ets2 Mp'de bile bu günlerde trafikte bir artış gözlemliyorum ve adminler bunun için her hareketimizi gözetler hale geldi. Bu forumdan bile çoğu arkadaşımız kicklendi, bazısı ban aldı. Bu yüzden oyunda bile dikkatli olmaya çalışmalıyız diye düşünüyorum.

Tekrar hayırlı bayramlar diler saygılar sunarım.

2. Kubilay

Kubilay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

44
    4
    0
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    Cvp: Bayram Mesajımız

Sağolasın. EKİP LOJİSTİK ailesi olarak bizlerde sizlerin bayramlarınızı canı gönülden mutluluk dolu kutlamanızı Allah'tan niyaz ederiz.​

Cümle inananların geride bıraktığımız ramazanı şerif bayramı mübarek olsun.Allah sevdiklerinizle tekrarına kavuştursun.Bu bayram ile birlikte Allah dünya üzerindeki ümmet'e yapılan zulümlere son verdirtsin inşaallah.İçim bir buruk bu bayramda biz keyifle kutlarken bayramımızı din kardeşlerimiz çocukları ile beraber katledilmekte.Hakkımızda hayırlısı olsun.​

3. Eğinli

Eğinli
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

4. sezer

sezer
    Kayıtlı Kullanıcı

6
    0
    0

Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlara niyettir ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.