1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Banned

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BupraKaan tarafından 19 Mart 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BupraKaan

BupraKaan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

181
    42
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ben dün ban yemişim.Uzun süre bilgisayarda olmayacağım benim için 3 gün problem değil fakat report videosu süresi 6sn ve ban yeme sebebim Inappropriate Overtaking(uygun olmayan geçiş).Şimdi videonun linkini en sonda atıcam ben size olayı anlatayım.Calais-Duisburg yolunda sollama yaptım fakat brussel kavşağından uzak bir yerde.Neyse olaya geçeyim.Ben Skoda ile yolda sürüyorum.Hızım yaklaşık 120km/h.Önümde 2 tane arka arkaya sıralanmış araç vardı.Hızları ortalama 70km/h.Bende Sollamaya Kalktım ki Sollamaya başladığımda karşıdan araç falan gelmiyordu.Neyse sollamaya çıktım.Adamlar Hızlanmaya Başladı ki bende 120km/h max. hız alıyorum çünkü aracım hasarlı.Neyse tam 2 araç arasına girdim.Bunlardan yaklaşık 15km/h hızlıyım.Korna spamlıyorum yavaşlasınlar diye takan yok.Sollamaya çıkış sırasındaki hızlarında 30km/h hızlanmışlar.Neyse ben devam ettim çünkü fark kapanıyor.Sonra karşıdan tır geldiğini gördüm.Tırla aramdaki mesafede kısa.Ya kaza olmadan düşük ihtimalli solayacağım.Ya da tırla kafa kafaya.Neyse ben kornayı spamlamaya devam ettim.Ama adam 1 gıdım yavaşlamadı videoda görülüyor zaten.Sonra bende tırla çarpışmak üzereyken sağ şeride geçtim.Sonrasında küçük bir sürtme nedeniyle araçları tamamen durmuş.Bende sizlere soruyorum.Sinyal vererek solluyorum.Herşey legal fakat resmen itliğine yapılan bir hareket nedeniyle kaza yapıyorum.Sizce benim ban yemem hak mı? Bu arada sağ şeride geçerken bastığım korna ve sinyale dikkat ediniz.
    Video:https://www.youtube.com/watch?v=p7s4HlUD-gI&feature=youtu.be&t=3m10s
    3.dakika10.saniyede başlıyor.3.17de bitiyor bu arada

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Mart 2017
  2. FROXY

FROXY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

352
    163
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adam bir şey yapmamış,bordo araba diymi ?

3. BupraKaan

BupraKaan

181
    42
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bordo araba benim.

4. HelmeS

HelmeS

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Her ne kadar istemesen ve hasar vermesende adamı bloklamışsın ve arkadan gelen trafikte duran adamın aynasına göre birbirine giriyor. Sen her ne kadar olayda birisine zarar vermek istesende ister istemez suçlu duruma düşmüşsün geçmiş olsun.

Eğer isterseniz itiraz hakkınız var: http://truckersmp.com/appeals. Eğer ban itirazınızın doğru ele alınmadığını düşünüyorsanız, forum üzerinden feedback@truckersmp.com'a e-posta gönderin.

Bol şans..

5. BerkaYYY

BerkaYYY
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu runar reyiz bu forumdan 3-4 kişiyi daha banlattı bu adama bulaşmayın derim :D

6. Emre Emir

Emre Emir
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    64
    46
    35
    TruckersMP Profili
    inşallah yolda görürüm bu adamı. kendi hatalı olduğu yerleri kesip atıyor haysiyetsiz.

7. BupraKaan

BupraKaan

181
    42
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben şikayet ettim ama şikayet kabul edilip veya reddedilene kadar banım açılacak.

8. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Senin sollamaya çıkman adamın yavaşlamasını mecbur kılmaz. Tabi yavaşlasa iyi ama malesef herkes bu kafada değil. Sağ şeride geçmek yerine sol tarafa geçsen çimlere kazadan kurtulurdun yazık olmuş bu tarz kişiler hususi yavaşlamıyor banlatmak için =) Geç.miş olsun. Kişisel kanaatim itirazınız reddedilicektir.

HasanK bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.