1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Banlanma Sorunu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Ghoulem tarafından 11 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Ghoulem

Ghoulem
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    11
    1
    0
    Canım kardeşim ben çarpmadan ban atmalarına bir şey demiyorum zaten HACK KULLANMADIM onu göstersinler diyorum belki video çeken kişide var sıkıntı ne biliyim bir sürü sebep olabilir direk hackmi yani. Biri photoshopla küfür ettigimi gönderse ben itiraz etsem kontrol edilmiyicekmi direk banmı atılcak ne dar görüşlüsünüz. Profilime girip bakmışsın ilk banım olduğunu görmüşsündür lap diye hackden damgalamışlar speedhack var diyelim sonradan onuda değiştirdiler ncz yaptılar speed olmadığını tespit ettiler demekki ncz olmadığınıda etsinler

2. Mr UsLu

Mr UsLu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

204
    41
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Burada maalesef olay sizin elinizde kanıt varsa süresini azalttırabilirsiniz. Fakat yok ise çok zor ve adminin inisiyatifine kalmış bir şey. :(

3. AliKurtulus

AliKurtulus

1.251
    1.775
    250
    kaza yaptıktan sonra skoda ile okadar hızlanman imkazsız speedhack var burda. Çarpmaya gelirsek sen kaldırıma carpıp duruyorsun video çekende sana carpıyor yine suçlu sensin. Biz çok speedhacklar gördük bunlar cocuk oyuncagı

Mr UsLu ve AhmetF bunu beğendi.
  4. Ghoulem

Ghoulem
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    11
    1
    0
    1."kaza yaptıktan sonra skoda ile okadar hızlanman imkazsız speedhack var burda" YAV ARKADAS SABAHTAN BERİ NE YAZIYORUZ OKUMADAN GELMEYİN
    2. "Çarpmaya gelirsek sen kaldırıma carpıp duruyorsun video çekende sana carpıyor yine suçlu sensin"
    0.06 ya bak ve iki çekicinin arasından geçerken ikisine dokundurup hafifte olsa yön değiştirdiğimi gör ncz olsa bu olmazdı dimi

5. AliKurtulus

AliKurtulus

1.251
    1.775
    250
    @Ghoulem Kardeşim kimi kandırıyorsun sen ya ? yeni başlayan anlar bunu speed olduğunu , çarpmada donup sektigiin için öyle görünüyor aslında kaldırıma çarpıyorsun sen banın kalkacagınıda zannetmiyorum umarımda kalkmaz.

6. Ghoulem

Ghoulem
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    11
    1
    0
    Ya aşaladığım admin bile speed hack olmadığını anlayıp değiştirdi siz hala speed diyorsunuz vallahi tebrik ederim sonra neden avrupa birliğine giremedik oluyor al nasıl girelim.

7. Tayboa

Tayboa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    157
    162
    180
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    NCZ olsaydı kayıt yapan oyuncuya çarptıktan sonra sallanıp durmazdı, bence adminin bu düzeltmesi doğru bir karar değil.

8. BigLarge

BigLarge
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    89
    102
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Admin'in Attığı Ban Gayet Yerinde Bir
    Bandır.Ghost Mod Olayına Gelirsek,Zaten Ghost Mod'ta Olsaydinız Emin Olun Diger Kişilere Zarar Vermezdiniz

Saygılarımla
    BigLarge

Mr UsLu bunu beğendi.
  9. Ghoulem

Ghoulem
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    11
    1
    0
    1.Ben kendim ghost mode durumdayım demedim tekrar okursan görürsün içinden geçtiğim adam ghost mode durumda olup ben geçtikten sonra bitmiş olabilir diye bir tahmin söyledim.
    2.Videonun 0:06 saniyesini aç ve iki çekiciye de çarptığımı gör hatta kayıt yapan çekiciye çarpıp sola doğru yön değiştirdiğimi de göreceksin. Eğer ncz olsa bunlar gerçekleşmezdi değil mi ?

10. AliKurtulus

AliKurtulus

1.251
    1.775
    250
    @Ghoulem Ya bak sen orda tırlara çarpmıyorsun normalde kaldırama çarpıyorsun videoda senin sektigin gözüküyor bu yüzden tırlara çarpmış gibi duruyorsun.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.