1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Banka Sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve erenakgozzz tarafından 31 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. erenakgozzz

erenakgozzz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    19
    4
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar bankadan kredi çekmiştim 70 gün vade gösteriyor ama ben 215 gün ödememe rağmen kredi silinmedi çözümü nedir?

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Merhaba, yeterli paranız olduğunda ödeme butonuna tıklayarak borcunuzu ödeyebilirsiniz, sanırım borcunuz daha bitmemiş; kalan borcunuzu kontrol edin. Vadesi dolunca faiz mi yapıyor hapse mi atıyor orasını bilmiyorum :)

3. erenakgozzz

erenakgozzz

27
    19
    4
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Borcum bitti normal de 70 gün para ödemem gerekiyordu ama ben 215 gün ödememe rağmen borcum silinmedi yani size şöyle söyleyeyim ben 100k kredi çektiysem hesabımdan 300k lık para aldı ve hala almaya devam ediyor

4. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Banka ekranından bir görüntü paylaşırsanız daha iyi olacak gibi.

GencSurucu bunu beğendi.
  5. TolgaH

TolgaH

138
    34
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    Banka ile ugrasmak istemezsen cheat engine den para hilesi yapmana yardimci olabilirim ban sebebi değil ama sp de yapip mp ye gecmede fayda var

6. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    yanlış anlamayın ama başlık da "banka sorunu" yazınca kategori ye de bakmamıştım gerçek hayatta ki banka olarak algıladım bankanızı arayıp görüşün diyecektim neredeyse :D cheat engine ile yükselt paranı yapamazsan save indir ama emek olarak kasmak istiyorum dersen Bölüm Moderatörümüzün de söylediği gibi bir ekran görüntüsü paylaşırsanız daha hızlı yardım da buluna biliriz belki.

SemihOZTURK bunu beğendi.
  7. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    banka kısmından bir ekran görüntüsü atın.

oyun içinde f10 ile alabilirsiniz.

ekran görüntüsü belgelerim\euro truck simulator 2\screenshots kısmında bulunur

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.