1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Banka hesabı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Samet Ates tarafından 17 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. Samet Ates

Samet Ates
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    iyi günler ben banka hesabı açmayı düşünüyorum da bir bilginiz var'mı hesap işletim ücreti nelerin gerektiği gibi.

2. Mr UsLu

Mr UsLu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

204
    41
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Enparacard al ne aylık ücret ne yıllık üstelik havale eft bedeva abim 5 yildir bende 2 aydır kullaniyorum. Tüm finansbank atmelerinden ücretsiz para yatırabilir çekebilirsin.

Razor3214 bunu beğendi.
  3. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Aynen Enpara kullan. Ben kullanıyorum. Hesap ücreti falan almıyor 0 komisyon.

4. Samet Ates

Samet Ates
    Plaka

27
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    enpara biraz baktımda hesabın son işlemleri için bir temsilci geliyormuş ben bu sene üniversiteye hazırlanıyorum evde durmuyorum dershane kütüphane bu arada gidip duruyorum enpara güzel ama bu sene olmaz

5. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    akbank işlem ücreti almıyor direkt açıyorsun direkt kartınızı gider gitmez alabiliyorsunuz

6. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    iş bankası banka kartı almıştım 5 sene önce ne kart aidatı ve başka bir ücret ödemedim 5 yıldır, cüzdan gibi kullanıyorum

7. Opssorry

Opssorry
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Enpara temsilcisi istediğin her yere geliyor üstelik ne zaman istersen. Başvuru tamamlandığında temsilci sizinle iletişime geçiyor ve siz ne zaman müsaitseniz o zaman belirlediğiniz saatte istediğiniz yerde oluyor :) Çıktığı ilk günden beri kullanıyorum yüzde bir milyon kere tavsiye edebilirim :)

Razor3214 bunu beğendi.
  8. Wallirikz

Wallirikz
    Plaka

24
    284
    128
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Kardeşim istediğin bankaya git hesabını aç kredi kartı değil bu ücret işleri filan yok,bankalarda zaten havalede para kesmez EFT’de keser. Tavsiyem ATM’si heryerde bulunan bankalara yönelmen. (Vakıflar Bankası,İş Bankası gibi) Vakıflar bankasında imza işlerini halledip hemen kartını veriyorlar diğer bankalarda 1 hafta bekliyorsun.Vakıf bankta kartının üzerinde isim işlemesi olmadığı için hemen veriyorlar diğer bankalarda beklemenin sebebi üzerine isminin işlenmesi.

9. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    4 aydır zirrat bankart kullanıyorum zaten bu gidişle cıkmayı planlıyorum örnek verim sitede zirrat komisyon yok yazıyo 4 tl komisyon alıyo hiç bir yararı yok hatta atmde önümde 10 kişi oluca yararı yerine daha cok zararı var aklın varsa halk vakıf zirrat uzak dur garanti hiç tavsiye etmiyorum denizbank istemesende bankkart kaybettigin zaman sana kredi kartı yolluyo arkadasımın başına geldi garanti hiç bulaşma içine çekiyo bu gidişle bende en para geçiçem bu benim görüşüm adamlar resmen beni banka kartında soğuttu yaw adamlar temmasız özelliği koymuş çipe ayrı para karta ayrı para atmak zorunda kalıom tamemiyle şaçma olan bir banka

Zirrat sağ olsun havelede bile kesiyo abi bir heyecanla geçtim sıfır hizmet sim kart değiştiği için ne harcama yapabiliyosun ne başka bir şey iledde o atmye götürecekler 4 kere temsilci işim düştü 4de4 cevap atmde yapın siz ne işe yarıyorsunuz

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Şubat 2019
  10. Wallirikz

Wallirikz
    Plaka

24
    284
    128
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Kardeşik emeklimisin sen Ziraat Bankasında ne işin var :D Kapat hesabı geç İş bankasına kafa rahat :D