1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Banın Oyuncak Gibi Açılıp Kapanması!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve NAMI KARS tarafından 6 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. NAMI KARS

NAMI KARS
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    4
    0
    15
    Öncelikle merhablar.
    Arkadaşlar bundan 1 hafta önce sollamaya çıktım ve karşıdan adam geldi sanıp korkup 2 tırın arasına çok dikkatli kontrollü bir şekilde girdim ve lagdan dolayı adama çarpmış göründüm.Ama halbuki benim gözümde çarpmadım.Ve solladığım kişi sollamayayım diye sürekli gaza bastı.İşte bu yüzden garajdan servise bile gitsem 7/24 kaydım açıktır.Hemen itirazımı kanıtımla yaptım ve TONY UK admin kabul etti ve beni destekleyen koskoca bir açıklama gönderip banımı açtı.Aynı bunun gibi 7 ay öncede banım açılmıştı bende feed back açık o banımın aktif bandan silinmesini istedim ve şaka gibi olay gerçekleşti Jeronımo adlı admin benim banımın yanlışıkla açıldığını ve beni tekrar aynı sebebten banladığını görünce deliye döndüm ve bütün kanıtlar burdadır.Ve işin sinir olduğum kısmı aynı olay benzeri ben raporladığımda başka adminin bana verdiği cevap
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Haziran 2021
  2. emrecancolkk

emrecancolkk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

21
    66
    194
    125
    DAF
    TruckersMP Profili
    Üzücü bir durum olmuş. Her MP oyunda olduğu gibi GM'ler (Game Moderator) farklı çalışıyor, sen ne kadar bunun üstüne gitsen de bence pek bir faydası olmayacak, banın açılmayacak. Zaten SCS'nin kendi MP'si geldi bu yüzden pek uğraşmaya da değmez gibi gözüküyor.

3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Translatesiz hali var mı? Beynim yanmadan okumak isterim.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  4. NAMI KARS

NAMI KARS
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    4
    0
    15

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Haziran 2021
  5. Razor3214

Razor3214

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili

Kabaca şöyle (Jeronimo'nun yazdığını atmamışsın burada ama) :

6. NAMI KARS

NAMI KARS
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    4
    0
    15
    tercüme ettiğin içinde teşekkür ederim bu arada

7. Razor3214

Razor3214

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yine kabaca:

Videoya bakmadım ama, sanırım kazaya sebep olduğun belli videoda ve zaten ban itiraz üzerinden de 14 gün geçmiş.

8. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    resmi multi player geldi global sunucular acilicak ileriki zamanlarda orda oyuncu kalmayinca inle cinle gezerler artik oyuncu kaybetcekler haberleri yok :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.