1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Banımı değerlendirebilir misiniz?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Onur Uzum tarafından 6 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Uorku

Uorku
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    yokuş aşağı inerken bari fren yapsaydın ayrıca selektör yapsaydın.Geçmiş olsun zaten truckersmp moderasyonları haksız yere insanlara ban bile atabiliyor hatta saçmalayıp saçma sapan nedenlerden dolayı ban atanı bile var.

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bizde öyle sandık başta ama arkadaş yokuş aşağı inen ağır tonajlı değil, sağdan düz gelen metalik beyaz tır

Razor3214 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. YunussEmre

YunussEmre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    100% Ağır tonajlı suçlu, ne sağa bakıyor ne sola direk löp diye dalıyor, kardeş sen ağır tonajsın kendine gel :P

4. SemihSahin

SemihSahin
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

32
    2
    0
    45
    Scania
    calaisde göbekte oyun dondu 30 saniye sonra düzeldi düz duvara çarpmışım kimse yok o yüzden ban yedim için bu bana gayet normal geldi :)

5. Fups

Fups
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    28
    19
    55
    TruckersMP Profili
    Ban haksız atılmış. İlk önce Tmp ekibinin bunun bir oyun olduğunu ve insanların ekran karşısında oynadığını anlaması lazım. O dalan adam seni görebiliyor ama sen göremeyebilirsin. Kimse ekranını her kavşağa geldiğinde 50 kez sağa sola çevirmek zorunda değil.
    Sanırım kayıt yapan arkadaşın hızını da bilemiyoruz öyle hızlı girip aniden frene basmış ki haklı gibi gözükmüş. Halbuki sen gayet temkinli girmişsin kavşağa ve o yol işaretine gelince sen zaten o işareti çoktan geçmişsin zaten yola girmişsin hangi şartla sana ban verebiliyor çok anlamsız kesinlikle itiraz et. Edebildiğin kadar et sen haksızsan o daha da haksız.

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    hayatımda gördüğüm en saçma ban olabilir

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    bana adam da sen de suçlusun gibi geldi. adamın orda durmuş olmasına rağmen dümdüz çarpmışsın. iki tarafta da suç var bence.

hoca33 2 bunu beğendi.
  8. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Nadir gelişen Osasuna atakları gibi forumda eşine az rastlanan, yılda bir görülen gerçekten haksız ban konularından biri. Yukarıdan gelen arkadaşın yasaklanması lazımdı, onu haksız kılan şey de hızı ve kavşağa girişi. Umarım açılır banınız

hoca33 2 bunu beğendi.
  9. Onur Uzum

Onur Uzum
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    13
    11
    15
    Feed back atmıştım banımın süresi bittikten sonra geri dönüş yaptılar weezy adında bir admin banımı sildi şunları yazmış;

Selamlar,

Geri bildirim sistemi aracılığıyla bugün bizimle iletişime geçtiğin için teşekkür ederim.

Öbür oyuncu çok hızlı yokuş aşağı sürdüğü için yasağını sildim.

Son olarak, biletin tamamlanmış olarak işaretlendi. Herhangi bir sorun varsa, lütfen aşağıda bildir, aksi halde yanıt vermezsen bu bilet otomatik olarak 1 hafta içerisinde kapanacaktır.

Saygılarımla,
    weezy
    TruckersMP Game Manager

10. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dönüş yaptığın için sağolasın. Olması gerekeni yapmış weezy, geçmiş olsun kardeşim :kahve:.

Razor3214, DaNgEr900, Leno'X ve 3 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.