1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Banımı değerlendirebilir misiniz?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Onur Uzum tarafından 6 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Ege1903

Ege1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence burada az da olsa sendede suç var sonuçta kavşaktasın frenlemen lazım . ama 8/6 adamda suç var yola dalıyor sağa sola bakmadan. sende orada hiç frene basmamışsın ramminge yani çarpmaya sebep olmuş. ben admin olsaydım ona 10 günlük ban sanada 2 günlük ban atardım. Geçmiş olsun. Eski D-C ci lerden olduğum için mazi aklıma geldi :D

hoca33 2 bunu beğendi.
  2. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam bu tip videolarda admin ban atacak kişinin kamerasından gösteriyor ban olayını. Burada da ağır tonajlı arkadaşın kamerasından göstermiş bu durumda banın yanlışlıkla sana atıldığını düşünüyorum. Aslında diğer adama atacak ama yanlışlıkla sana atıyor bence. :çay:

yolcudurabbas ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. AnılF

AnılF
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

275
    387
    200
    Scania
    Kardeşim yol ver tabelası var fakat sen durmuyorsun.Geçiş hakkı adamın.Bu yüzden sende suçlusun

4. ByMert35

ByMert35

36
    42
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence Banı Yanlış Atmış

DaNgEr900 bunu beğendi.
  5. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Muhtemelen yol ver tabelasına istinaden böyle bir şey yapmış. Ama sen sakin sakin ilerlediğin için kazaya sebebiyet verecek herhangi bir tehlikeli sürüş yok ortada. Feedback sonucunu merak ettim.

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Videoda asıl görünüp sola ani dönüş yapan kişi, yol hakkı olan kişi (bana göre aslında yol ver tabelası üstten gelenlere olması lazım ya neyse). Solda, köprünün altındaki kişi için yol ver tabelası var, o da muhtemelen göremedi o hızla gelince eleman. Aynı şekilde, admin panelinden göremedim ama muhtemelen sende de yol ver tabelası mevcut. Ayrıca hızın az olduğundan, adminin yavaşlayabilirdin demesi doğru aslında. Ama ortada reckless driving denecek kadar büyük bir olay yok. Sola bakmayan kişi o aracı göremezdi zaten.

Bence itirazı arttır. Ancak admin inat ediyor gibi, aksi kanıdın da yoksa düzeltemezsin durumu.

hoca33 2 bunu beğendi.
  7. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tabelalara dikkat edin arkadaşlar demodaki araç yol hakkına sahip değil yine köprü altındaki mercedes ve konu sahibi arkadaşın araçta yol hakkına sahip değilmiş gg

Son düzenleme: 8 Eylül 2020
  8. KaanMarngozoglu

KaanMarngozoglu
    Plaka

136
    101
    155
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet bana da çok saçma geldi senin suçlanman. İtiraz et kesinlikle. Kolay gelsin :)

9. Death Warrior

Death Warrior

24
    81
    20
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende uzun zamandır mp girmiyordum iyiki girmiyorum bu gibi nedenler ve dahası yüzünden konudan bağımsız olarak ets2 her güncellemeden sonra bozmaya başladı tamam eyvallah güzel özellikler getirildi ama birazda optimizasyonu iyileştirin dirext 11 çok bişey değiştirmedi bana göre kısacası mp girmeyin singlede böyle saçmalıklarla karşılaşmıyorsunuz.

10. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ban hatalı

Erendeha ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.