1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Banımı değerlendirebilir misiniz?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Onur Uzum tarafından 23 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kayserispor

kayserispor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo
    Herkesin kendi fikri ama bence yasak yerde U dönüşü yaptığın ve döndükten sonra skodayı sıkıştırdığın için ban yemişsin.

2. FrankTR

FrankTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Videoda 2 kısım var dikkatimi çeken. Birincisi U dönüşü yaptığın yer buna elverişli bir yol bağlantısı değil. Orada yapmaman gerekirdi. İkincisi dönüşte skodayla çarpıştığın kısım. Orada biraz dorseyi hesaba katmadan viraja girmenden dolayı skodanın şeridine taşırmışsın dorseyi.

Bana soracak olsalardı, ufak bir dorse denemesi der geçerdim. Banlık değeri yok benim gözümde, kaldı ki 12 gün vermiş. Ne makaslara girenler vardı bu kadar banlanmadılar. Ama tabiki kurallar vs vs. Fikrimi belirtmek istedim sadece.

3. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bence biraz single player'de oynayıp tecrübe kazandıktan sonra yada stres attıktan sonra mp girmelisin.

4. Jinx

Jinx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Evet, katılıyorum.

Benim gibi yapabilirsin, single da ben böyle stres atıyorum. Resim bizzat kütüphanemden :çay:
    @Onur Uzum

5. Onur Uzum

Onur Uzum
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    13
    11
    15
    itiraz ettim ama azaltmadı neyse iyi forumlar

6. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    yat kalk perma yememisin dostum bize bug dan perma attilar :D sen gene 12 gun ban yemisin hadi onu gectim senin ne isin var double dorse ile kucuk yer de normal dorse ile gezsen olmuyormu hadi onu gectim en azindan pro mod haritasinda kirkeness te takilsaydin :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.