1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Banım 1 Aydan Permaya Çevrildi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve sefademir2744 tarafından 25 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. sefademir2744

sefademir2744
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    5
    1
    15
    uzatmaya gerek kısaca tmp kendi kafasına göre kural güncelliyor bu kadar basit açıklaması evvelden beri falanda yok sarı yeşil fark etmez muhabbeti ortaya yeni kural sıkıştırmışlar bu kadar basit bu kimseyi burada bilmiyor ayağına da yatırmayın sözüm tmp ye hiçbir kimseye değil üzerine alınan alınsın biz tmp için almadık hesabı da zaten son 1 yıldır her önüne gelenleri admin yaparlar ise sonuçta bu oluyor oturup dil yakamam yalvarmam da kafasına göre ırkçı insanları admin yapıyorlar söz yok her şey ortada...

Son düzenleme: 27 Şubat 2020
  2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    @sefademir2744 B, bu konudaki son yorumum olacak. Sonrasında neye istiyorsanız ona inanırsınız. Bu konuya yazan 3-5 kişinin kuralları tam bilmemesi o kuralın olmadığı anlamına gelmiyor. Konu açmadan önce keşke önce detaylı bir şekilde kurallara göz atsaydınız. İnternette web sayfalarını periyodik olarak arşivleyen siteler mevcut. Gidin araştırın, 2017-2018-2019 senelerindeki truckersmp'nn kurallar sayfasını bulup 2.11 kuralına göz atın. Bu kural siz banlandıktan sonra o araya sıkıştırılmadı. İşinize geleni sevip işinize gelmeyeni beğenmiyorsunuz ama gerçekler her zaman sizin görmek istediğiniz gibi olmaz. Sonuçta bu bir oyun, bizim buradaki çabamız kimsenin aklında bir soru kalmaması için verilen bir uğraştır. Umarım bu arşivleri de tmp yönetiminin değiştirdiğini düşünmez ve durumunuzu olgunlukla kabul edersiniz.

3. Skayt93

Skayt93
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    biz bu oyuna girmeyelim o zaman benim profilde 3 sarı 2 yeşil var nolacak şimdi banadamı perma atacaklar sarılar yüzünden her hafta kural değişirse böyle olur

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    §2.8 Yasaklama(Ban) Uygulaması Nasıl Yapılır

• İlk üç yasaklama(ban) cezası Oyun Moderatörü inisiyatifindedir.
    • Dördüncü yasaklama(ban) cezası bir(1) ay olarak uygulanır.
    • Beşinci yasaklama(ban) cezası süresiz(kalıcı) olarak uygulanır ve geri dönüşü yoktur.

Yeni yasaklamanın uygulandığı tarihten 12 ay eski olan yasaklar göz ardı edilir.Bu 12 aylık periyot bekleme süresidir.Yasaklama uzatmaları, yasaklama uygulanırken aktif olan yasaklara(12 aydan daha az) dayanarak yapılır ve bir yasaklama aktifken 12 aylık periyodu geçip süresi dolarsa o yasaklama etkilenmez.Eğer belirli bir süreç boyunca iki yasaklama geçmişiniz mevcut ise, Game Moderator(Oyun Yöneticileri)'lar sonraki yasaklama uygulamasında bu süreci geçmiş yıldaki yasaklama geçmişiniz ne olursa olsun yasağınızı kalıcı bir yasağa kadar uzatabilir.Yasaklar, 4'üncü yasağınız olduğundan dolayı uzatılır, veya 5'inci yasak kaldırılamaz, onlar katı bir şekilde 1 ay ve kalıcıdırlar.(Örneğin; dört ban cezanız var ve bir tanesi pasif oldu, bir sonraki ban cezanız kalıcı olarak uygulanacaktır.[Toplamda 5.ci ban cezanız olacağı için.])
    İlgili kural bu ve her kural güncellemesinde oyuna girerken size bunu okutup onaylatıyorlar bunu kimseye zorla yaptırmıyorlar kimseye zorla oyun oynatmıyorlar sizden mod için ücrette talep etmiyorlar. Konuyu fazla uzatmaya gerek yok sonuçta hepimiz okuduğumuzu anlayacak yaştayız.

TR KAJMERAN ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Ben takımdan ayrılalı 8 ay oldu. Takımdan ayrılmadan önce 1 yıla yakın süre üst yönetimde bulundum, ondan önce 2 yıl kadar adminlik, supportluk yaptım. 2 adet 1 aylık ceza varsa sıradaki ban cezası sarı/yeşil sayısı farketmeksizin bir sonraki uzatma cezası olan 3 aya uzatılıyordu. Benzer şekilde 2 adet 3 aylık cezası olan kişinin de sonraki cezası perma oluyordu. Bu prensip değişmeksizin artık yeşil ban sayısı 5 olan kişiye 3 ay ceza vermek yerine kalıcı olarak uzaklaştırma yoluna gidilmiş. Ben burada bir hata göremiyorum.
    Tüm ban geçmişinde sarı/yeşil 3ten fazla ban cezası olan kişiler kurallara uyma konusunda problem yaşayan ve/veya kurallara uymak istemeyen(troll/kuralları önemsemeyen vs.) kişilerdir ve bu kişilerin yol yakınken uzaklaştırılmasına tam destek veriyorum.

6. Furkan altuntas

Furkan altuntas
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

36
    141
    52
    90
    DAF
    Kutay abı çok güzel açıklamıssın bu konuyu troll lük yapmayın ban yemeyın ufak tefek çarpmalarda bile özür dileyeni affedin ama küfür edeni de şikayet edin.

7. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    TMP yine garip garip kurallara geçmiş daha önceden 3 tane yeşil banı olanın 4. banı 1 ay oluyordu.3 tanesi sarı ise 4. ban adminin keyfine bağlıydı. Şimdi ise sarıda olsa yeşilde olsa yine mi 1 ay olacak ?

8. unyeli527

unyeli527

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    nasıl yani sarılarda mı gecerli ban bitiş değilmiydi o

videoya baktım orda sefanın sucu yok adam normal şekilde karşıya geçiyor o siyah tır onun üzerine gittikce sefa sağa kaçıyor ama farkedince adam sola geçiyor bence o siyah tır suçlu aynaya bakabilir açıksada bilerekte sürmüş olabilir sefanın üzerine

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Şubat 2020
  9. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    Laf edince ben suçlu oluyorum.Bazı insanlar için uğraşmaya,dil dökmeye değmez neden zorluyorsunuz bu kadar.Adam zaten hesabı TMp için almadım diye bir cümle kurmuş.Konu burada kapanmalı.Sıngleplayerda istediği hataları yapıp sonra da kabullenmeye bilir.Oradaki polisler ceza yazmıyor nasıl olsa

DesertEagle26 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  10. Expert Murderer

Expert Murderer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

108
    44
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Birşey rica edicem ama dediginizden pek fazla birşey anlayamadım aslında anladım ama bu sorum ile daha netleşecek kafamda açıkcası dlc vs çok fazla var ve ets2 yi önemsiyorum eskiden oynarken önemsedigimi pek söyleyemem birde daha yeni yeni alışma aşamasında oldugum için kuralları bilmedigimden dolayı hatalar yaptım bu hatalarım şöyle http://prntscr.com/r97x4c buradan bakabilirsin şimdi benim anlamadıgım şey ben ban yedigimde 1 aylık mı ban yiyecegim yada direk perma mı ban yiyecegim ben ? geçmişim temiz degil ama son 1.5 aydır tertemiz kullanıyorum ve video kaydı ile özellikle geziyorum haksız yere ban yememek ver zarar verenlere cezalandırmak için.

Kesinlikle öyle bazen bazı durumlarda herkes zor durumda kalıp çarpabiliyor bunlar dogal şeyler oyun oynuyoruz ve gerçekte araba kullanır gibi dikkatli olup kontrollü gezemez herkes video çekiyorum çekme sebeplerimden biride trolleri banlatmak ama bazen maalesef adam yanlışlıkla çarpmış olsa bile troller yüzünden banlatabiliyorum.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Şubat 2020
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.