1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Banım 1 Aydan Permaya Çevrildi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve sefademir2744 tarafından 25 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. sefademir2744

sefademir2744
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    5
    1
    15
    https://truckersmp.com/user/2977569 2 gün önce oyunda adam bana vurduğu halde kick yedim 3 dk sonra 8 marta kadar ban yedim itiraz ettim kanıt istedim ( Kanıt) https://streamable.com/hn6cv Perma Bana Çevirildi ban Aktif Ban geçmişim olmamasına rağmen Eski banlarim sarı (silinmiş ) Banı atan Kişide Wezzy Yazdığım halde dönüş yapmamaktadır yardımcı olursanız sevinirim eski banlarımın kanıtı bile silinmiş hepsi eski 2017

Lütfen yardımcı olun kuralları bilmediğimizi sanıp direk perma bana çeviriyorlar

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Ban eski dahi olsa, uzatılmış banlar sarı veya yeşil hâlâ daha geçerli oluyor ve sayılıyor, ban süresi doğru.

TR KAJMERAN ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. sefademir2744

sefademir2744
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    5
    1
    15
    ama eski banların kanıtı dahii yok ve sarı ban ne zamandan beri geçerli oldu 2017 den bahsediyoruz

4. omgec0

omgec0
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    198
    90
    75
    TruckersMP Profili
    Şu oyunu sadece ceza yemek için oynamışssın

5. sefademir2744

sefademir2744
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    5
    1
    15
    Hak ve adalet arıyorum kardeşim ben sen ise hangi kafadasın

6. omgec0

omgec0
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    198
    90
    75
    TruckersMP Profili
    bak adam nediyor adaletten bahsediyor sen pişmanlığından

7. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir TMP yetkilisi size birinci ağızdan cevap veriyor; bu sizin için tatmin edici bir cevap olmayabilir ama kurallar bu şekildeymiş demekki sarısı yeşili yok bu işin.
    Ban videosuna gelecek olursak senin suçun yok diyemem yani o yol ikiye bölünmüş sağdan gelip sola hop dönemezsin asfaltaki oklar durumu gösteriyor zaten. Ancak yanındaki adamında ban yemiş olması gerekir çünkü sola dönüp sol şeritte kalmıyor ve aynaya bakmadan şerit değiştirip senin üzerine kırıyor. Bu durumda senden kat be kat kusurlu. Birde birşey soracağım yanlış anlama ama ilk iki banını hakaretten yemeyi nasıl becerdin.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir sürü tehlikeli sürüşün var, hakaret var, liste dolu. Videoda da, oklar sağa dönüş için sağ şeridi, sola dönüş için sol şeridi gösterir. Kaçırmış olabilirsin, ama şerit değiştirip sola geçmen lazımdı. Admin bakmış, eskiye dönük kusurların dolu (sarı da olsa), yine tehlikeli sürüş, vermiş süresiz banı.

9. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sarı banlar sayılmıyordu ne zamandan beri sayılır oldu

10. DesertEagle26

DesertEagle26
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Eğer kuralı tam olarak ele alırsak, 12 aydan eski 'normal' süresinde verilen banlar sayılmıyor fakat eğer bunun içerisinde geçmişten dolayı uzatılan banlar (1m-3m due to history) varsa onlar dikkate alınıyor. Ayrıca, ben yaklaşık 2 senedir takımdayım ve ben takıma girmeden önce de bu kural bu şekildeydi, değişiklik olarak 6. ban yerine 5.ban perma oldu. Sadece okumaktan hoşlanmayan milletimiz, bu tür açıklamaları gözden kaçırabiliyor. Daha detaylı olması açısından, eğer 2018 yılına ait 4.aktif bandan 1 ay banınız varsa, ve 2019 senesinde de sarıya dönen banlar hariç bi 4 ban daha yerseniz sizin profilinizde 2 tane 1 aylık ban olur. İşte bunlar sarı da olsa yeşil de olsa, gökkuşağı da olsa evvelden beri sayılıyor. Son olarak, 2 adet uzatılmış ban olduğu için de sonraki perma veriliyor.

Güncel kurallara buradan erişebilirsiniz: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/77649-truckersmp-rules-turkish-truckersmp-kuralları-08022020/

Daha ne kadar açık olabilirim, bilemiyorum :H

Son düzenleme: 26 Şubat 2020
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.