1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Bandicam Otomatik Kayıt Nasıl Başlatabilirim?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve TruckermanTV tarafından 6 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. TruckermanTV

TruckermanTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bandicam bildiğiniz gibi ücretsiz versiyonunda maksimum 10 dakika kaydediyor ücretli versiyonu 23 saat kaydediyor da 350TL'mi ona veremeyeceğim. Olay şu: 10 dakika geçip kaydı bitirdikten sonra otomatik olarak yeni bir kayıt başlatmasını nasıl sağlayabilirim? Ets2'de video kaydı almak için bandicam kullanıyorum da. Bandicam kullanmamın tek sebebi OBS ile kaydederken çok kasıyor ve hep bir sorun çıkıyor yok siyah ekran yok takılma sorunu yok videonun kayması felan o yüzden OBS kullanmıyorum.

2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Önceden de crackli uygulamalar sebebiyle çok fazla virüs bulaşmıştı bana format attım kurtulmak için birdaha asla crackli birşey indirmedim şimdi tekrar virüs bulaşmasını istemiyorum.

4. Hasan-37

Hasan-37
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

120
    41
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    nvidianın geforce experience uygulaması destekliyorsa onu kullanın hocam

5. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Desteklemiyor ekran kartım.

6. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Uzun süredir kullanıyorum. Formatlık sıkıntı vermiyor. Sadece virüs programı engelliyordu izin vermeme rağmen. Zaten sık kullanmıyorum. Troller çok üstüme gelirse açıyorum o kadar

7. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şimdi bandicam de kaydı başlatma tuşu vardır herhalde, ayrı bir tuşla aktif olup kaydı başlattıktan sonra 10 dakika sayan ve sonra tekrar kayıt başlatma tuşuna basan bir makro iş görür. Uygun ve kolay kullanımlı bir makro programı bulursam buraya edit ederim.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. Razor3214

Razor3214

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir tuş atayabilirsin, ETS2'de kullanılmayan bir sürü tuş var. Ben mesela Numpad + tuşunu atadım, basıyorum kayda başlıyor. Tuşa basmadan, sürekli 10 dakikada bir kayıt yapmaz, adamlar uyanıktır onu yapmayacak kadar. Ancak dediğim gibi tuşu ayarla, kayıt bittikçe yenisini yaparsın.