1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Bana Yardım Edecek var mı Arkadaşlar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Tahsin Dede tarafından 15 Aralık 2019 başlatılmıştır.

1. Tahsin Dede

Tahsin Dede
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

159
    28
    80
    Merhaba Arkadaşlar Oyuncu Topluluğu kuruyorum Bu Konu Hakkında Bana Yardım Edebilecek var mı
    Bu Konu Hakkında Bilgi Sahibi Olan Mesela Nasıl Yönetim Kadrosu kurmak gerekir veya Discord Sunucusunu nasıl kurmamız gerekmektedir bu konuda bana yardım edebilecek Topluluğun Bir Amacı Bir Logosu bir Tanıtımını Ve En İyi Bir Şekilde Yönetebilen bir Kadro'ya İhtiyacım var
    İlk Önce Bana Şunlar Lazım:

Topluluğun Adı ve Logo'su
    Gerisi Discord Sunucumda Tartışırız En İyi Ad ve Logo Gerekli...

2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Önce Türkçe'ni düzeltmekle başlayalım. Her kelime büyük harfle başlamaz, baş harf veya nokta sonrasındaki harfler büyük başlar.
    Kardeşim neden senin konularını okurken kör olma tehlikesi geçiriyorum ben? :D

Eğer öyle bir şey yapacaksan ismini sen düşüneceksin. İsmine göre de logoyu tasarlayacaksın veya birisine rica edeceksin.

Leno'X, Malthael, Ghost ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    Tamam isim konusunu ben düşünürüm ama bana yardım edecek bir kadro lazım logo işini bilen kişiye yaptırırım isim bende oke

4. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sanırım lojistik kurmak istiyorsun dostum. https://forum.wotmp.com/konu/lojistik-kurma.6341/ bu konu sana yardımcı olabilir.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    Hayır Tabikide Lojistik kurmuyacam Taşımacılık değil amacım Oyuncu Topluluğu Bütün Oyunlar Olacak İçinde Herkes gelip Eğlenecek Dost edinecek Mesela CS:GO'su Olan Tek başına oynuyan bir Dostumuz gelip benim Sunucumda Arkadaş Edinebilecek yada 5 Arkadaşı olanlan mesela buraya gelip daha Fazla Arkadaş Edinecek Yani Burda Lojistik dediğiniz şey KaraYolu-DenizYolu-HavaYolu gibi Hepsinden Taşıyana denir.
    Zaten Lojistik kursam Taşımacılık koyardım …...Taşımacılık Misal Lojistik dediğin GTA-CS:GO-PUBG-LOL-Minecraft gibi oyunlar oynamazlar
    Hem Kurmam Lojistik fln kavga oluyor küfürler oluyor birbirini kırıyorlar
    Ben bütün Oyunları Oynuyan tabi Favori olan oyunlar öncelikli gelecek amacım bu kardeşim

6. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Onu yapabilmen için biraz ün kazanman gerekiyor. Ha deyince gelin bi grup kuralım takılalım demekle olmuyor. Şuan tanınan yayıncılar gibi olabilmen lazım onu da kendine oyun video kanalı gibi bir şey açarak yapabilirsin. Şansın yaver giderde tutturursan seni izlemek için, sohbet etmek ve oyun oynamak için gelecekler olacaktır.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuz ki Euro Truck Simulator-2 Multiplayer Toplulukları Oldu 1 Tane vardı Zaten +2 Tane daha Eklendi Bunlar Hayırlısıyla Açılacak Bu Toplululuklar Büyüp gelişiyor ve Çeşitli Etkinlikler Oluyor Topluluklar Toplanmalar Oluyor Benimde Aklıma Fikir geldi Bence Bu 3 Multiplayerın Toplulukların Üyelerini Belirli Günler Olmak suretiyle Konvoylar yapsak Olmaz mı Mesela Birgün TruckersMP Sunucusunda + Bir gün HGVMP Sunucusunda Birgün InfiniteMP Sunucusuunda Atıyorum TruckersMP'nin Şu Şu Tarihteki Yılbaşı Etkinliği Oldu Örn Calais-İstanbul Çok Büyük Konvoyu oldu Şu Saat te Hareket Tır Dorse Hız Kuralları vs gibi olsa Ne Biliyim InfiniteMP Üyeleri gelse Yada HGVMP Üyeleri gelse Ama Yasaklı Olanlar gelemiicek Böyle Ortam Kursak sizce nasıl bir fikir Yeni Yıl geliyor Birbirimizi Kırmasak Tek Türkler Olmasın Yabancı Ülkedeki İnsanlarda gelsin Bu Konvoya Topluluklarda Olsun KaçakTV Nami Pars Darwen The Ekip Gibi Güzel Ekipler Olsa yani ETS2C.Com Adlı Site var Aynı o site gibi Ama Discord Ortamında Kuracağız Yeni Yılda geliyor +2 Multi Topluluğuda Allah izin verirse açılsa sizce nasıl fikir olur
    Kimse Katılmazda Fikir sonuçta Saygı Duyulması Gerekir...

TÜRK YILDIZLARI bunu beğendi.