1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve EVOPRO tarafından 19 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EVOPRO

EVOPRO
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    33
    5
    35
    TruckersMP Profili
    Küfürden dolayı önceden ban yemiştim o ban bittikten sonra aynı banı farklı bir adminden yedim napabilirim çıldırcam aptal aptal iş yapıyolar...

EmreG bunu beğendi.
  2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Admine itiraz edip düzgünce durumu açıklayın, admin gerisini halledecektir.Eğer ki itirazdan olumsuz dönüş alırsanız feedback atabilirsiniz.

UlasCaNN ve EmreG bunu beğendi.
  3. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Ban'a itiraz edin.

4. EVOPRO

EVOPRO

26
    33
    5
    35
    TruckersMP Profili
    If you think that your ban is not correct, please wait for the appeal to be closed (Declined, Modified, Accepted) before you file a feedback ticket. Note that it can take a few days before you receive an answer.
    peki birşey soracağım kimbilir kaç admine raporladı beni her seferinde bu banlamı uğraşcam ben ve boşu boşuna ban geçmişim gözüküyor bunlar yüzünden fazladan ceza alacağım bunun için ne yapcam

5. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Öncelikle üstteki İngilizce yazı da; "Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız feedback atmadan önce ban itirazınızın sonuçlanmasını bekleyin, bu sonucun gelmesi bir kaç gün sürebilir" yazıyor.

Dediğiniz gibi önceden yediğiniz banı yine farklı bir adminden yediyseniz bu ban kaldırılır ve profilinize işlenmez.

nash99, 38kayserili ve Razor3214 bunu beğendi.
  6. bluesbass

bluesbass
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Profilinize baktım ve en son aldığınız ban cezası 2017 yılına ait ve 2 adet farklı insulting ban cezası gözüküyor. Yukarıda kopyaladığınız yazının anlamı: "Ban itirazı sonuçlanmadan(kabul edilmesi, reddedilmesi veya düzenlenmesi) feedback göndermeyin."
    Ban cezalarıyla ilgili eğer itiraz prosedürünü bilmiyorsanız açıklayayım:
    İlk aşama; eğer ban halen aktif(ban henüz sona ermedi ise) ise ban itirazı oluşturmanız gerek. Bu aşamada itirazı gönderdikten sonra adminin itirazı inceleyip geri dönüş yapmasını beklemeniz gerek.
    İkinci aşama; itiraz sonuçlandı ama doğru şekilde ele alınmadığını düşünüyorsanız; feedback sistemi üzerinden üst yönetimle iletişime geçebilirsiniz.

NOT: Ban itirazları yalnızca ban cezası aktif iken gönderilebilir.
    NOT 2: Eğer ban cezasının süresi bitti ancak ban cezasının haksız olduğunu düşünüyorsanız; ban cezasının bitiş tarihinden itibaren en fazla 1 ay geçtikten sonra feedback gönderebilirsiniz. Ban cezasının bitiminden 1 aydan fazla süre geçtikten sonra feedback gönderirseniz ban cezası ile ilgili işlem yapılmayacaktır.Yani ban cezasının bitiminden itibaren 1 ay itiraz etmezseniz cezayı kabul ettiğiniz ve cezanın onandığı anlamına gelir.

7. EVOPRO

EVOPRO

26
    33
    5
    35
    TruckersMP Profili
    bu eski hesabım 2.hesabım var bı hesap permalı zaten

EmreG bunu beğendi.
  8. zzzzz

zzzzz