1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Yermiyim.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Emir78 tarafından 16 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu konudaki mesjları doğru dürüst okusaydın eğer orada sollamaya çıkmadığımı anlardın 1-2 sayfa geri gidip mesajları okumanı tavsiye ederim

2. Dogukan3535

Dogukan3535
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dostum ister adam sağ sol yapsın ne yaparsa yapsın ister 10 km hıza düşsünsen solla yapacaksan haritaya bakacaksın bu kadar basit. Oyun sana kaza yapmayasın diye uzakdan gelen aracı gör diye harita kullanmanı sağlıyor sen bunu es geçip 150 km hızlı dorsesi olmayan bir tır sollamaya yönelik şerit'e giriyorsun ve sonra sollamaya kalkmadım. İster solla ister sollamadım de şerit ihlali bariz. Eğer reportlanırsan ban yersin.

Öndeki tır tehlikeli gittiği için ona yakın gitmemeye çalıştım diyorsun. Video'da 150 km son hız ulaşmışsın üstüne üstelik önündeki tır'ın dorsesi yok bi sağ sol yapsa takla atar en fazla vea sollamaya çıksa şeritine rahat girer. Sen ne dersen de bu video %100 banlık.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Haziran 2018
  3. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban yemsinde değilim ama bana bunları söyleyen kişinin 4 tane aktif banı var dikkatimi çeken kısım bu zaten önümdekide bende 150 le gidiyoruz yani istesende sollama yapamazsın navigasyondan yol boş görünüyordu bana çarpan adam 2 snaiye önce belirdi 2 saniye içinde navigasyona bakıp tepki vermek çok tmm biraz şerit kaçırdım ama orda sollamaya çıksam istesem açarım hileyi basarım shifte bu kadar basit

4. Dogukan3535

Dogukan3535
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    4 aktif banım var evet ama hiçbirisinde buraya gelip'de konu'ya ban yermiyim diye taşımadım 1. sonrasında 2 sn önce gözükmüyor sen şerit'e girmeden önce navigasyonda gözüküyor bariz bir şekilde. 4 Ban yedim ama hepsine saygı duydum. 2 tane normalde banım diğer 1 tanesi ise oyun içerisinde sağ şerit'den sol şerit'e cimlere atlarken adminlerin attığı ban hemen açıldı ama sicilime işlendi. 1 diğeri ise sağolsun Türk arkadaşlar. Yapılanı görmeyip küfür ettiğim yeri alıp banlattırdı. Gene canları sağolsun böyle sistem olması güzel iyikide ban yedim :) Umarım sende yersin böyle hatalar yapmazsın.

5. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İnşallah yerim

Dogukan3535 bunu beğendi.
  6. Gervasken

Gervasken
    Plaka

139
    28
    170
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ban yerisen bu delil ile kaldırabilirsin büyük ihtimal.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.