1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Yermiyim.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Emir78 tarafından 16 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu adam beni raporlarsa ban yermiyim adam bende geç görünüyor.

2. Wingardium Leviosa

Wingardium Leviosa
    Plaka

264
    622
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    server EU2 ise büyük ihtimalle sıra beklerken yolda sürmeye başladı, tam karşı karşıya geldiğinizde de oyuna giriş yaptı. Bazen ilk saliselerde ghost mode aktif olmuyor bazen çarpabiliyor, o ana denk geldiyse ondan kaza yapmış olabilirsiniz. Rapor ederse videoyu göndererek itiraz edersen açılacağını düşünüyorum. Zaten yeni online olduysa sende bir anda onun karşısına çıkmışsındır, karşındaki adamın rapor edeceğini, raporunun onaylanacağını sanmıyorum.

3. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Raporladıysa banlanırsın. Navigasyonda kullanıcının geldiği belli oluyor. Senin bilgisayarında geç yüklenmiş olması, diğer kullanıcılara zarar verebileceğin anlamına gelmiyor. Bilgisayar donanımınız yetmiyorsa; DC yolundan uzak durun.

Son düzenleme: 16 Haziran 2018
    darkdogukan ve Meteoffical bunu beğendi.
  4. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şimdi admin bey bu bir similasyon oyunu olduğu için sürücü yola bakar navigasyona bakarak gitmek zorunda değilim zaten günümüzde navigasyon karşıdan geleni göstermiyor. Bilgisayarın geç yüklemesiyle alakalı bir şey değil bilgisayarım gayet performanslı, cevabınız için teşekkürler.
    Karşıdan gelen rec yazdı büyük ihtimal ben onda görünüyorumdur ama banlansakta itiraz ederiz artık

5. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu bir simülasyon oyunuysa; tır ve dolu bir dorse ile +140km/h hızla gitmeyeceksin. Simülasyon oyununun gerektirdiği şekilde oynayacaksın. Yoldaki hız sınırlarına uyacaksın, şerit dışına taşmayacaksın vs.

6. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öndeki tehlikeli gittiği için ona yakın gitmemeğe çalıştım. Müşteri teslimatı çabuk istedi malın acelesi varmış gibi

7. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Öndeki tehlikeliyse yavaşlarsın, şeridinden gidersin, o ilerleyince yine basarsın. Ayrıca 500 küsür milyon bakiye var profilde, geç götürsen ne olur, hiç götürmesen ne olur.
    Allah aşkına doğruları söyleyin yahu artık. Banlanın ama doğruları yazın. Öyle oldu da, böyle oldu da, o ordan geldi, bu burdan geçti vs. bırakın bu işleri. Banlanın ve itirazınıza da yazın; "Evet, ben kuralları çiğnedim. Bu ban haklı bir ban ama lütfen hiç olmazsa 1 veya 2 gün düşürün." dediğinizde emin olun adminlerin bilindiği kadar katı olmadığını göreceksiniz. Yeter ki dürüst olun!

Dogukan3535 ve Emir78 bunu beğendi.
  8. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sonuçta önemli olan müşteri memnuniyeti para değil.

9. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    TruckersMP ücretsiz bir mod. Kayıt olurken sizden ücret alınmadı. Her platformda olduğu gibi, bu platformun da kuralları var. Elbette bu kurallara uymak zorunda değilsiniz ama uymadığınız zaman hesabınıza uygulanacak olan yaptırımlara razı gelmek zorundasınız.

10. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban yediğim zaman eğer haksızsam sıkıntı yok banımın bitmesini beklerim eğer ban yememde oyununda payı olursa itirazımı sonuna kadar ederim

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.