1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban süresi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Mr UsLu tarafından 14 Mart 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. cenkmert06

cenkmert06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

44
    12
    3
    50
    TruckersMP Profili
    Bana göre burda Admin tamamen haksız yere 5 gün ban vermiş. Kendi kafasına göre davranmış en fzala 1 gün ban verebilirdi. Bazı arkadaşların yorumuna bakıyorumda evet haklı filan yorumlar yapılmış hayırdır yaa neye göre haklı bu oyun için herkez bir bedel ödüyor.(para ve emek) Mesala match98 diye bi admin var yanlış hatırlamıyorsam bu olaya şahit oldum aynı olaya 3 saatlik ban verdi oyuncuya TRUCKERMP nin bu adminler konusunda acilen bi çözüme kavuşturması yada egitim vermesi gerekiyor.

2. İlk 3 ban admin kararına kalmış adminden admine değişir yani bir haksızlık yok ortada iyiki WooQasha denk gelmemiş :)

3. PoderosaTurquia

PoderosaTurquia
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    160
    97
    150
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tarum ve DesertEagle26 bunu beğendi.
  4. 01Yusuf

01Yusuf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  5. Emr3

Emr3
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    119
    20
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    bence haklı bir ban: cunkku sen karsıdan gelen kişiyi goruyorsun ve sollamaya cıkıyorsun + çarpıyorsun + çizgiler düz

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.