1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban süresi doldu, onaylandı ama açılmadı.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Serci tarafından 6 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Serci

Serci
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    0
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hocam merhaba herkese, @corbanez27 kardeşim Merciful74'le konuşup benim 1 ay banlanmam gerektiğini, sınırsızın kaldırılmasını gerektiğini iletmişti, onaylandı bugün ban appaealdan mesaj attım 1 ay süresi doldu yasağınız kaldırıldı diye geri dönüş yapıldı ama kalkmadı oyuna girdiğimde speedhack yüzünden sınırsız banlı olduğum yazıyor.[​IMG]

2. Serci

Serci

32
    0
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    @KacaK hocam sizden kaynaklı olabilirmi ?

3. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bana "6 temmuzda itiraz etsin kaldırayım" demişti. Panelde bir sıkıntı oldu heralde.

4. Serci

Serci

32
    0
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    @corbanez27 ettim, tamam açıldı dedi ama bi değişim yok. Tek değişim eskiden ban durumuna girdiğimde hem banlısın hem de banlı değilsin yazıyordu. Şimdi banlısın yazıyor direkt. KacaKTV tarafından 7 gün yazıyor ama geçeli 2 hafta olacak neredeyse. Oyuna girincede Speed hack sınırsız banlı yazıyor. Siz ulaşabiliyorsunuz bi iletirseniz.

5. Ismail Can

Ismail Can
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Bu süre Türkiye saati ile değil Polonya saati ile yani saat 1 de açılacak bende de öyle olmuştu. Kacak 1 gün banlamıştı fakat saat farkı nedeniyle 2 gün gibi oldu.

6. Serci

Serci

32
    0
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    @Arif Can Demir hocam bizim işler farklı ben KacaK yüzünden banlıyım diye gözükmüyorum. Merciful tarafından banım kaldırıldı ama kalkmadı olarak gözüküyor.

7. kaptan demir

kaptan demir

184
    94
    85
    bu multiplayer'a çokta gönül bağlamayın resmi bir mod'da değil.bu yüzden kafaya çok takmayın bence

8. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    @Serci
    Mesaj atmıştım 30 dk önce cevap geldi ve galiba halledildi çünkü yasaklı görünmüyorsun şu an, bir deneyip buraya geri dönüş yaparsın.

Gerekçe olarak; yaptığın ban itirazını kabul edip yasaklamayı kaldırdığını ama kalkmadığını, an itibariyle aktive edildiğini söyledi.​

9. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
  10. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31